Продава се: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

kirsen

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте колеги предприемачи и гости на форума,
 
Последно редактирано:
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Моля за цена на ЛС! :)
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Може ли цена и на мен на ЛС, моля!
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Позволявам си да предложа и ето този вариант при същите условия посочени в първият ми пост на темата.
 
Последно редактирано:
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Може ли цена на ЛС
 
Магазинът вече е с нов собственик, обявата за него не важи.
 
Последно редактирано:
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Имам въпрос, може ли тел. за връзка?
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Здравей колега
Браво за магазинчетата, само малка забележка: завършвай ги - половината на Български, другата половина на Английски език?
Не говоря за продукти, ами за менюта, бутони и т.н :)

Поздрави
и Успех с продажбите :)
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Благодаря колега, изключително конструктивнa забележка, заемам се веднага със задачата.
Нямам оправдание, прибързах с представянето.
Идеята ми бе, да проуча пазара, удобно ли ще е така за клиента да получи готов продукт/разбирай магазина/, да го разгледа, тества, а стигне ли се до предаване на сайта, всяка запетайка, ще бъде огледана и направена според желанията на поръчителя.
До сега интерес има, питания към мен доста, но реален интерес липсва. В преговори сме само за един от проектите.
Вероятно отново не съм улучил правилния модел на предлагане.
Повечето запитваняи са първо: Каква е цената?
А има далеч по стойностни и важни въпроси за да работи качествено един магазин.
Цената е последващ фактор.
Отнесох се пак в писания...
Благодаря още веднъж!
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Здравейте, имам въпрос относно закупуването на сайт и то възможно ли е да се закупят само 50% от определен сайт?
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Здравейте, изненадам съм от този въпрос, до сега такова питане не съм имал.
Може би ще е добре да преставите идеята си под покупка на 50% какво точно имате в предвид. За каъв сайт става въпрос?
Аз лично, немога да осмисля въпроса.
Дори аз да немога да помогна, може някой колега да успее.
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Става дума за нов информационен сайт, който все още не е разработен. Да кажем, че собственикът е в леко финансово затруднение, но и не желае да го продава изцяло. Аз се съгласих да помогна, сумата разбира се не е и някаква колосална, като евентуално станем съдружници, тоест да придобия половината права върху сайта- 50 %. Дали това е възможно??? Благодаря много за бързия отговор.
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

А как стои въпроса с ъпдейтите на темите и плъгините?
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

А как стои въпроса с ъпдейтите на темите и плъгините?

Ако става въпрос за моята тема, защото виждам, че колегата skampi "ни в клин ни в ръкав" се вмъкна тук.
Относно темите: купени са напълно законно от мен с права на девелопър да ги вграждам на неограничен брой домейни като имам добри отношения и съпорт от разработчика.
Имам платен абонамент за близо 3 години напред. След това незнам, може би ще го подновя отново.
Платформата върху която са изградени, както съм написал в началото е една от водещите в бранша и всеки ъпдейт на модул си пристига в нея и те пита дали да инсталираш и самото инсталиране е детска игра.
До сега не съм имал проблеми на тая тема, да не дава господ.
Това е накратко.
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Да тема е. Описал съм го в първият пост по този начин: "Какво включва магазинът:
Изграден на системата Prestashop. Стандартна конфигурация, използвана платена и купена от мен тема. Има theme-guide и support."
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Добро утро,
 
Последно редактирано:
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Добре ги продаваш, но да ти кажа честно, ако взема някои от тях ще имам доста работа.
 
От: Продавам нов готов конфигуриран интернет онлайн магазин

Добре ги продаваш, но да ти кажа честно, ако взема някои от тях ще имам доста работа.
Почти съм убеден, че работа винаги по всичко трябва.
Далеч съм от мисълта, че придобивайки някой от тези магазини, собственика веднага, без да прави нищо ще започне да генерира печалби. Надали съществува такъв вариант.
За да печели човек, в повечето случаи трябва да се труди, къде повече, къде по-малко, но ще се труди.
Ако в поста си визирате, че има доста работа по настройване на магазина-всичко е индивидуално предпочитание. Всеки сам решава какво и как да направи.
Поздрави и хубав ден!
 

Горе