Продавам няколко сайта!

От: Продавам няколко сайта!

Помня че някой май правеше тема в която се пишеше за измамниците в нета, май ще има ъп усещам :)
 
От: Продавам няколко сайта!

Имам някакви съмнения дали са един и същи човек..., все пак нищо не му пречи да продава чужда реклама по същия начин, по който продава и чужди сайтове. Ако пуснем собственика на домейна по пистата, то ще видим, че пише почти грамотно, но без да използва никакви препинателни знаци. Този юнак тука обаче слага такива под път и над път и то доста характерно и запомнящо се (не слага шпация след знака).
От друга страна и двамата продават каквото им падне, та може би се познават, ако не са едно и също лице наистина.

Та за по-голяма сигурност в информацията е наложителна една обиколка по пловдивските фитнес-зали (с тази страст към анаболите би трябвало да блъска някъде и да си връзва ушите с лента, че да му изглеждат сплескани) и последващо дърпане на гореспоменатите от родителското тяло.
 
От: Продавам няколко сайта!

Ако е този, който си мисля, това е едно малоумно лапе, с което имах нещастието да "обменям" линкове. Караше ме да вмъкна някакъв мизерен H4Ck3r-ски скрипт в сайта си ;)

После ме молеше да не казвам на никого във форума какви ги е вършил.
 
От: От: От: Продавам няколко сайта!

Кофти.... още един изгубихме :(
Горкият ннннехРааанимайко

нещо не разбрах имате нещо против мен ли ? защо ме сравнявате с онзи висаж моделс ли какъв е ?
 
От: От: От: От: Продавам няколко сайта!

нещо не разбрах имате нещо против мен ли ? защо ме сравнявате с онзи висаж моделс ли какъв е ?

Как можа изобщо да си представиш такова нещо?
 

Горе