Аукцион за: Продавам няколко .party домейна

geopehlivanov

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам няколко .party и .work домейна

Здравейте,
продавам няколко нови .party и .work домейна, валидни около 1 година.
Мога да продам всички на куп или по отделно, но при втория вариант трябва точно да видим как да го прехвърля на новия собственик през контролния панел. При желание да се купят всичките домейни,директно давам достъп до контролния панел където са регистрирани домейните.
Домейн имената са следните:

divo.party
chastno.party
mokro.party
golo.party
mominsko.party
4aeno.party

iskam.work
nameri.work
predlaga.work
tarsia.work
donated.work

и един бонус:
bira.casa

Ще опитам да ги продам по договаряне срещу най-добрата оферта, ако не стигнем до сделка ще определя цените който търся!
 
Последно редактирано:
От: Продавам няколко .party домейна

Не е въпроса колко евтини са домейните, а колко добри са самите имена - нали знаеш, че който превари, той регистрира хубавите домейни. Просто съм регистрирал такива, които смятам, че са добри -*лесни за запомняне, не прекалено дълги и добри като съчетание име - домейн. И най-важното - идеални са за български сайтове. Плюс това може да се пробваш да регистрираш някой благозвучен .party домейн и да видим как ще го купиш за 1 долар - хубавите имена са със специални оферти.
 
От: Продавам няколко .party домейна

Сериозно, ако са ви тъпички и нямате интерес, защо изобщо пишете? Случайно да не вземе пък на някой да вземат, че да му харесат ли? Ако е само за да дрискате по темата ми, разбирам - типично българска черта.
 
От: Продавам няколко .party домейна

А vip.party къде е? Ако не е регистриран вече закупи него, повече може да има интерес отколкото тези, които продаваш...
 
От: Продавам няколко .party домейна

А vip.party къде е? Ако не е регистриран вече закупи него, повече може да има интерес отколкото тези, които продаваш...

vip.party е premium домейн и беше свободен. Който има възможност може да се пробва, но няма да е никак евтин. Аз лично дадох най-доброто от себе си да регистрирам интересни имена, подходящи за бг сайтове... примерно golo.party (или дори mokro.party) според мен е много подходящ домейн и за някакъв еротичен сайт, а mominsko.party е чудесен за сайт, насочен към дамите. Не е задължително сайтовете реално да са насочени към някакви партита.

Добавям още един домейн към списъка: 4aeno.party
 
Последно редактирано:
От: Продавам няколко .party домейна

qko.party | 4alga.party | chalga.party | tupo.party | sexna.party | bgrap.party | megaqko.party - Good Luck :)
 

Горе