Продавам онлайн Магазин от Shopify Expr

Продавам Магазин базиран на платформата shopify
1 седмица искарах 130 долара с него


https://my9deals.com/


Магазина е на английски език изцяло направен за дропшипинг
Платформата предлага много добра подръжка по мое мнение най доброто за онлайн магазин!

Всичко в него работи перфекно свързан е с Mailchimp за имейл маркетинг Google analytics
Платено е също и лого към него ако искате да го запазите !
Shipping rates също са направен от експерти

Към него има 8 аppа 1 който е Кит помошник за имейл маркетинг

Предлагам съвети как да го подобрите и да си свържете паи пала си!

 
Колега, то всичко хубаво, но, не си споменал, за да ги направиш тези 130 долата колко си дал за реклама. Не си написал колко ти е печалбата от тях, не си написал на какъв план си и колко си платил за плъгини, а това е много важно.
 
Колега, то всичко хубаво, но, не си споменал, за да ги направиш тези 130 долата колко си дал за реклама. Не си написал колко ти е печалбата от тях, не си написал на какъв план си и колко си платил за плъгини, а това е много важно.

Благодаря за въпросите
Плана е нормален 29$ на месец
Всички плъгини за безплатни !
Рекламите с които работя са PPE,WC,Dynamic Ad ,
Като магина Има ФБ ПИКСЕЛ
Цената зависи изцяло от ФБ и от вашите умения
Тоест съм пробвал единствено с ФБ реклами !
Като съвет мога да кажа да се опитат и други канали за трафик
 
Колеги, както всички знаем проблема на шопифай е с пеймънт процесорите. НЯМА ЧИТАВИ ТАКИВА, РАБОТЕЩИ В БГ. Единствения, който е по надежден е 2Checkout и фий-тата са им 7.5% + 0.95$ НА ТРАНЗАКЦИЯ фий, понеже дропшипинга се води рисков бизнес. В последствие има холдване на резерви и прочие. Имайте го предвид във вземането на решение :)
 
Има много методи за плащане но няма проблем с паи пал безупречно работи бързо и без проблеми
 
Последно редактирано:
Минава се през този пост, за да се разбере защо PP не е удачен вариант. В частта „Изводът е прост“.
Колеги работил съм и от опит казвам няма проблеми с паи пал лично съм мн доволен не е само 2cu има мн други за дирекни плащания които работят но това си зависи сайта е напълно функциионален и работи плащания всичко в него !!!

Като съвет паи пал е най добрата система и не случайно ебаи си я ползват сигорност и бързина просто и лесно не търсете под вола теле хиледи хора я ползват
 
Последно редактирано:
За хората които се интересуват нека ми пишат на лично давам съвети и помагам за интеграцията на разплащателните сиситеми за всички платформи!
 

Горе