Продава се: Продавам онлайн бизнес ПРОМО ЦЕНА!

deepdoff

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, продавам онлайн бизнес (платформа за онлайн продажби)
Информация:
Конструиран на платформа Opencart 3.0.2.0
Закупена тема и 10+ модула.
Хостинг: Самостоятелен сървър хостван от Германия.
Домейн: 2 броя домейни:
- www.banski.bg - закупен 13.07.2016 - изтича 13.07.2019
- www.banskite.bg - закупен 01.07.2016 - изтича 01.07.2019
В момента в сайта се продават основно дамски рокли и бански.
Сайта работи изцяло на дропшипинг принцип, дрехите са на различни марки и брандове.
Стоката се поръчва от Полша и пристига в България в срок от 7-10 дни.
Цените на който се закупуват дрехите на едро с профила който предоставяме са много изгодни и ниски.

+ Сайта разполага с Facebook страница https://www.facebook.com/banski.bg/ - 3095 харесвания.
www.banski.bg е онлайн от година и половина, има много добри индексаци в Google и други търсачки.
40% от трафика е от органичен трафик Google. Има около 5-7% директен трафик като домейна е уникално лесен и всеки би го запомнил и посетил.
Постоянно е на Fcaebook реклама като има свързан Facebook Catalog в който са добавени всички продукти от сайта и при посещение от клиент който разглежда определени дрехи но не е стигнал до продажба после Fcaebook го следва и постоянно предлага продуктите на сайта от който се интересува клиента за по голям шанс на продажба. (както е на emag)

+ Всичко е оптимизирано в Google Search Console
+ Google Analytics
+ Facebook Pixel / Catalog


Сайта е онлайн от година и половина като година и 3 месеца е работил на Custom платформа и е имал по: 210-230 поръчки месечно като са продавани наши продукти.
От 2 месеца работи на дропшипинг с новата платформа има 154 поръчки и 10,800 лв. Оборот.

Като цените за всеки продукт си ги обявявате Вие и колко горница да сложите.
Чисто са спечели 2500 лв. От оборота който съм посочил по-горе. Също така има около 30 поръчки от Facebook страницата и още толкова от телефона който не са въведени в уеб сайта.

Посещения в сайта за последните 30 дни / 27000 уникални.

Офертата включва:

- 2 броя домейни: www.banski.bg / www.banskite.bg (Горе е упоменато кога изтичат)

- 1 броя хост/сървър: В момента се плаща по-110 лв/месец за него. Може да се прехвърли и на друго място според изискванията на клиента.

- Facebook страница / Google Analytics / Google Search Console


- Специален профил и връзка с Дропшипинг фирмата от която се зарежда стоката (в момента в уеб сайта са обявени около 2000 продукта) имате възможност да обявите над 25000 продукта от който предлагат фирмата производител.
Предоставят се снимки описания и всичко необходимо от тях (имат и xml, csv файлове за импортиране на цялата стока)


- Също така предлагаме 12 месеца поддръжка от наша страна което включва:
+ 12/месеца ние заплащаме домейните и хост/сървъра.
+ Постоянен ъпдейт на всички продукти в Google Search Console и други sitemap карти.
+ Съвети и тънкост за правилна реклама и успешни поръчки.
+ При проблем с сайта имаме програмист 24/7 на разположение.


- Ние също сме и фирма за разработка на приложения, уеб сайтове и информационни системи и можем да предложим договор в който да управляваме и поддържаме Вашият уеб сайт.

Сайта е успешен и надмина очакванията ни! Изкарва си парите много успешно и напредва бързо и отлично.


Защо се продава?
+ Продава се защото имаме разработени над 15 онлайн магазина който всички те работят отлично и вече не можем да смогваме да ги поддържаме и управляваме всички. Направихме нещо по мащабно и решихме да продаваме. Този уеб сайт е изграден популярен и всичко работи така че да има постоянно поръчки. Едно начало създадено от Нас за Вас!

Ако някой изисква можем да изпратим данни за поръчките, оборота и посещенията на уеб сайта.

Може би изпускам още много но мисля че съм подчертал най важното.

При интерес и въпроси не се колебайте да пишете на лични.

Цена за всичко описано: 20 000 лв/BGN.
 
Последно редактирано:
Ето това е образец за пускане на обява за продажба браво. Описано, грамотно и не ти губи времето да пишеш лични за да разбереш детайли.
 
Към офертата добавям стока от бански костюми и рокли за около 1 000 лв. (Влизат в общата цена)
 
Уеб сайта вече е на по мощен сървър който остава на същата цена, като може да държи трафик от над 120 000 потребители онлайн.
Вече има налични още 5 000+ нови артикула който могат да се добавят.
 
От 2 месеца работи на дропшипинг с новата платформа има 154 поръчки и 10,800 лв. Оборот.

Като цените за всеки продукт си ги обявявате Вие и колко горница да сложите.
Чисто са спечели 2500 лв. От оборота който съм посочил по-горе. Също така има около 30 поръчки от Facebook страницата и още толкова от телефона който не са въведени в уеб сайта.

Всичко хубаво освен сезонноста на магазина. Бях се засилил, но искам да изчакам да видя докъде ще я докарате зимата.
За летните месеци оборотът добре, като дойде декември дай пак оборот за последните 2-3 месеца и печалба съответно, та да си направим сметката и да говорим за цена. :)
 
Станаха много проекти, имам много поръчки просто ако не се вземат в ръце загиват. Реално погледнато за тази цена от където и да го погледнеш си заслужава. Разработена верига за печалба, стига да се знае какво да се прави.
Трябват ми и отворени свежи пари за да развивам работата си :)
 
Станаха много проекти, имам много поръчки просто ако не се вземат в ръце загиват. Реално погледнато за тази цена от където и да го погледнеш си заслужава. Разработена верига за печалба, стига да се знае какво да се прави.
Трябват ми и отворени свежи пари за да развивам работата си :)

В София ли си? Дай телефон на лично да се чуем в Петък
 
Ето това е образец за пускане на обява за продажба браво. Описано, грамотно и не ти губи времето да пишеш лични за да разбереш детайли.
Чак грамотно:
Цените на който се закупуват дрехите
- сигурно 90% от хората не знаят къде се пише Й - тъкмо ми се наби в очите и видях, че го хвалиш колко е грамотно :)
 

Горе