Marg

New Member
Продавам онлайн бутик за луксозни мъжки продукти на принципа "Дропшипинг". Разработен е много добре, уникална визия, лесен за работа. Платформата е на WordPress+WooCommerce за онлайн магазина. Социални страници, мобилна версия, чат плъгин за онлайн контакт с клиентите. Платен хостинг, домейн и SSL сертификат до 09.2019год. Сайта(магазина) е с голям потенциал, подходящ за хора отдадени на онлайн търговията. Продава се поради липса на време за поддръжката и развитието му. За подробности, линк и цена, моля пишете на лично!
 
Последно редактирано:
Добро утро,
довечера мога да напиша повече инфо,моля пишете на лично.
Успешен ден!
 
Здравейте,
писах Ви на лично :) При въпроси съм на разположение!
Поздрави
 
Здравейте.
Виждам, че има интерес за закупуване на сайт в темата.
Наскоро разработихме магазин за продукти за коса. Собственика обаче се отказва и няма да се занимава.

Тъй като най - вероятно не мога да поставя линк. Ако някой се интересува може да ми пише. :)
 
UP на темата. Промоционална цена на онлайн бутика до 12.08.2018г. При интерес и подробности пишете на лично :)
 
Здравейте. Имам интерес относно вашата продажба. Може ли да ми изпратите подробности относно онлайн бутика ви.
 
Здравейте. Имам интерес относно вашата продажба. Може ли да ми изпратите подробности относно онлайн бутика ви.
Здравейте,
Писах Ви на лично
 

Горе