Продавам онлайн игра с коли (сайт)

От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

Не, не означава това :D :D :D Никога не съм се регистрирал! В такъв случай всички, които ползват моя интернет доставчик също няма да могат да се регистрират при теб. Тази опция ще трябва да я махнеш :)
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

Абе чета тука тея дни теми импресии, посещения и т.н. Вземете се научете да не спекулирате с тея неща, защото до голяма степен може да се провери. Пример имам домейн със сайт на 8 дни. До сега има около 200 уникални и доста импресии и е с Алекса ранг 1 month 4,472,148, твоят е с 14,821,497. Домейнът ти е от 2011-01-24. Да пиша ли повече дали тези 1600 импресии си ги направил от януари до сега. Бъдете коректни преди всичко. Успех с продажбата.
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

Всичко съм дал правилно на скоро сайта започна да изкарва около над 1600 инпресии дневно!
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

Именно за това говоря наскоро може да означава вчера примерно. За посещения се говори с конкретни цифри и то ако ги има поне 1-3 месеца. И се дават средни стойности за месеца xxx UV (уникални) импресии, % от търсачки и прочие.
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

аааа извинете от 3 дена прави по 1600 някъде там, а по принцип правеше по 200-500-700
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

Дай ми скайп на ЛС да се разбереме за сайта
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

ето тук можете да видите посещенията на този сайт:
http://i56.tinypic.com/2zflun7.jpg
Колега, извинявай, но смятам, че ако нещо се продава, всичко трябва да е чисто и да се вижда.
 
От: Продавам онлайн игра с коли (сайт)

чакай малко
импресии или уникални потребители?

колко от импресиите са твои?
колко са от приятелите ти?
 

Горе