Продава се: Продавам онлайн магазин/бизнес/ Край на офертата

Продажбите дето се изразяват в трицифрено число на година как го оцени на 10 000 лева тоя сайт?
Кво ми пречи да ти намеря сайта и камерите и за 1000-2000лв да си пусна магазин със същите камери?
Обясни, моля те, какво точно струва 10 000 лева според теб?

Колко клиенти като бройка имаш откакто съществува сайтът? Колко харесвания във ФБ? Имейл лист с колко абонати?
Може би това е единственото, което струва пари заедно със самата "къстъм система".
10к последно дадох за бизнес, който генериаше 4-цифрена сума НА МЕСЕЦ (оборот, не печалба, да не се извхръляме и бъркаме) и сумата започваше с цифрата 5 и нагоре.
В момента (около 6 месеца след като го купих) вече генерира 5-цифрена сума с първа цифра 5 и нагоре.

Пак те моля да ми обясниш защо да дам 10к за трицифрена ГОДИШНА сума оборот? Или това е като едно време - продавам сайт С ПОТЕНЦИАЛ. Ама вече се наиграхме на тях.

Мерси!
 
Здравейте,
нека не разваля е темата.
По всичко личи, че сте крупен бизнесмен (казвам го сериозно) и вероятно коректен.
И като такъв, чудесно знаете, че когато някой има сериозен интерес, преговорите не се осъществяват на улицата (в тоя случай в публичен чат).
Вие вероятно имате опит, много сериозен опит в изграждане на бизнес и нямате нужда от това, което предлагам аз.
С най-искрени пожелания за успех.
 
Пак те моля да ми обясниш защо да дам 10к за трицифрена ГОДИШНА сума оборот? Или това е като едно време - продавам сайт С ПОТЕНЦИАЛ. Ама вече се наиграхме на тях.

Мерси!
Трицифрени са продажбите (поръчките), не оборота. Камерите, като гледам са между 100-200+ лв.

Извинявам се на автора, обяснявам аз как разбирам обявата, за да не изпусне следващия крупен бизнесмен.
 
Здравейте,
нека не разваля е темата.
По всичко личи, че сте крупен бизнесмен (казвам го сериозно) и вероятно коректен.
И като такъв, чудесно знаете, че когато някой има сериозен интерес, преговорите не се осъществяват на улицата (в тоя случай в публичен чат).
Вие вероятно имате опит, много сериозен опит в изграждане на бизнес и нямате нужда от това, което предлагам аз.
С най-искрени пожелания за успех.

Здравей,
Ти сам си я развалил с отнесените ти "мисли" и грешно подадена информация. Ако не беше се "замислял" някъде и си беше прегледал поста преди да го постваш, нямаше да има какво да се "разваля" и щях да ти пиша директно на лично. Но да продаваш сайт с "трицифрен оборот" за 10к ми звучеше несериозно.
С най-искрени пожелания за повече внимание като ще пускаме обяви да продаваме нещо.
Поздрави и лека!
 
Здравей, оборота хубаво е петцифрен, би ли споделил колко цифрена е печалбата на годишна база и в кой сегмент, понеже нещо, което прави 50 000 лв годишен оборот и 2500 лв годишна чиста печалба няма да си заслужава усилието и времето или поне моите усилия и време.
Разбирам виждането ти за публичния чат, но преди да преминем към сериозни преговори, аз искам да си изградя правилна картинка, отново защото времето и усилията ми са скъпи.
 
Здравейте,
Проекта е все още в продажба и реализира обороти с добра печалба.
Към бъдещият купувач ще има и допълнителен интересен бонус.
Успех.
 
Поздрави, пазете се и бъдете живи и здрави!
 
Последно редактирано:
Ivanov, компетентните във видео камерите не са толкова много, че да очакваш да намериш подходящ купувач от тук. Това не е като сайт за джаджи, където всеки е "компетентен". Освен това повечето компетентни хора са станали такива, защото вече упражняват подобен на твоя бизнес. Освен това този бизнес не е с кой знае колко трайни клиенти, защото ти сам спомена, че една камера има изключително дълъг живот. Единствените ти твърди клиенти са тези, които непрекъснато си разширяват бизнеса (и имат нужда от нови камера), а сега след пандемията такива бизнес субекти са твърде малко.

Затова защо не си намериш някой чирак, който да му предадеш занаята, а той постепенно да започне да ти изплаща проекта, докато ги изплати изцяло.
 

Горе