Продава се: Продавам онлайн магазин/бизнес

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
продавам онлайн магазин/бизнес , който включва лого и бранд име, сайт, домейн, контакти с производителите, "ноу хау" и как, какво, колко кога .
Магазина е за камери за видео наблюдение.
Да започнем от самите камери за видео наблюдение.
Те са много високо качество, доставят се по поръчка директно от завода производител, съсредоточили сме се само върху WiFi и LAN свързаност на камерите.
Тези камери не се нуждаят от DVR , тъй като всеки компютър, телефон може да стане на DVR, посредством софтуер на производителя, както и може да се поставят микро sd карти, на които да се прави записа. Въз основа на големината на sd картата, може да се пазят до няколко дена записи, като по-старите се трият автоматично. Камерите за вътрешен монтаж/поставяне записват и звук.
Софтуера за тези камери дава възможност да се пазят записи и на облачна услуга, предоставена от фирмата производител.
Преди време, съвместно с фирмата производител , софтуера за мобилни устройства е преведен изцяло на български език, обновяванията на софтуера на камерите е напълно безплатно, както и производителите редовно внасят нови неща и функции.
Камерите могат да се завъртат на ляво и дясно, както и на горе и на долу, управлявани от телефона или компютъра ви.
Изключително добро качество.
За домейна.
Домейна е бранд име шест букви, лесно се помни и произнася на всички езици, включително и на български, с разширение .com
За сайта.
Сайта е "къстъм" платформа, която лесно се администрира.
За продажбите.
Продажбите се изразяват в 5 цифрено число на годишна база, без да има кой знае какво промотиране. Когато съм имал време, продажбите са се вдигали чувствително и печалбите са добри.
Всъщност стартирах това начинание заради самите камери. На мен много ми допаднаха и реших да ги покажа на пазара. Отзивите са добри и до този момент (около 2 години от официалният старт и около 3.5 години от самото начало) няма нито една рекламация или спряла камера. Наистина са много качествени, което е гаранция за бъдещият собственик на този бизнес.
Защо продавам този бизнес.
Както казах , специално този бизнес иска и да се работи по-отдадено. За съжаление , работя и друго и усетих, че в един момент хора поръчват камери, имат въпроси, дори ми предлагат да дойда в дома им, офиса, магазина, гаража и тн. и само да им настроя камерите (което е изключително лесно), а те ще си платят допълнително не лоша сума, аз отказвам, поради други служебни или лични ангажименти.
Дори и дребните неща, който трябваше да направя като скриин шотове на самото приложение, не направих, въпреки това има продажби.
Цената.
Цената на сайта, лого, бранд име, домейн, контакти с производителя и всички неща около начин на доставка, начини на плащане , такси и други е 10 000 лева.
Никого не искам да подценявам, но моля само за сериозни запитвания относно тази оферта.
Запитвания на лс или телефон 0 осем осем 7 две две 7 шест шест 7.
Издава се и фактура.

Последно редактирано:

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продажбите дето се изразяват в трицифрено число на година как го оцени на 10 000 лева тоя сайт?
Кво ми пречи да ти намеря сайта и камерите и за 1000-2000лв да си пусна магазин със същите камери?
Обясни, моля те, какво точно струва 10 000 лева според теб?

Колко клиенти като бройка имаш откакто съществува сайтът? Колко харесвания във ФБ? Имейл лист с колко абонати?
Може би това е единственото, което струва пари заедно със самата "къстъм система".
10к последно дадох за бизнес, който генериаше 4-цифрена сума НА МЕСЕЦ (оборот, не печалба, да не се извхръляме и бъркаме) и сумата започваше с цифрата 5 и нагоре.
В момента (около 6 месеца след като го купих) вече генерира 5-цифрена сума с първа цифра 5 и нагоре.

Пак те моля да ми обясниш защо да дам 10к за трицифрена ГОДИШНА сума оборот? Или това е като едно време - продавам сайт С ПОТЕНЦИАЛ. Ама вече се наиграхме на тях.

Мерси!

• Like
Реакции: Pin2

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
нека не разваля е темата.
По всичко личи, че сте крупен бизнесмен (казвам го сериозно) и вероятно коректен.
И като такъв, чудесно знаете, че когато някой има сериозен интерес, преговорите не се осъществяват на улицата (в тоя случай в публичен чат).
Вие вероятно имате опит, много сериозен опит в изграждане на бизнес и нямате нужда от това, което предлагам аз.
С най-искрени пожелания за успех.

intrapreneur

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Пак те моля да ми обясниш защо да дам 10к за трицифрена ГОДИШНА сума оборот? Или това е като едно време - продавам сайт С ПОТЕНЦИАЛ. Ама вече се наиграхме на тях.

Мерси!
Трицифрени са продажбите (поръчките), не оборота. Камерите, като гледам са между 100-200+ лв.

Извинявам се на автора, обяснявам аз как разбирам обявата, за да не изпусне следващия крупен бизнесмен.

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Допуснал съм грешка, оборота не е 3 цифрен на годишна база, оборота се изразява с 5 цифри. Вероятно съм мислил за друго, по време на писане на обявата.
Последно, оборота за миналата година е в малко над средното на 5 цифреното изражение.
Поздрави и приятна вечер.

John Galt

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
нека не разваля е темата.
По всичко личи, че сте крупен бизнесмен (казвам го сериозно) и вероятно коректен.
И като такъв, чудесно знаете, че когато някой има сериозен интерес, преговорите не се осъществяват на улицата (в тоя случай в публичен чат).
Вие вероятно имате опит, много сериозен опит в изграждане на бизнес и нямате нужда от това, което предлагам аз.
С най-искрени пожелания за успех.
Здравей,
Ти сам си я развалил с отнесените ти "мисли" и грешно подадена информация. Ако не беше се "замислял" някъде и си беше прегледал поста преди да го постваш, нямаше да има какво да се "разваля" и щях да ти пиша директно на лично. Но да продаваш сайт с "трицифрен оборот" за 10к ми звучеше несериозно.
С най-искрени пожелания за повече внимание като ще пускаме обяви да продаваме нещо.
Поздрави и лека!

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   1
Здравей, оборота хубаво е петцифрен, би ли споделил колко цифрена е печалбата на годишна база и в кой сегмент, понеже нещо, което прави 50 000 лв годишен оборот и 2500 лв годишна чиста печалба няма да си заслужава усилието и времето или поне моите усилия и време.
Разбирам виждането ти за публичния чат, но преди да преминем към сериозни преговори, аз искам да си изградя правилна картинка, отново защото времето и усилията ми са скъпи.

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
Проекта е все още в продажба и реализира обороти с добра печалба.
Към бъдещият купувач ще има и допълнителен интересен бонус.
Успех.

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Повдигам темата.
В момента имам чудесна оферта за нови камери за видео наблюдение на уникално добра цена с възможност за много високи печалби.
Тази и други оферти ще се предоставят с покупката на магазина.
Също така ще се съдейства напълно при доставката и при час от реализиране на продажбите.

Информация за магазина ще се предостави само на наистина заинтересованите.

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Повдигам темата.
Бях спрял за малко продажбата на сайта и бизнеса заради пандемията, но от друга страна, точно по това време се реализираха доста продажби и съм доволен.
Отново активирам продажбата на сайта и бизнеса! (Какво включва офертата и цената, моля прочетете в първата тема, като са добавени нови неща в последнотото мнение).
Ще добавя и един много добър бонус:
Имам клиент, който ще купи камери за 1300 лева (гарантирано)
Предпочитам, тази сделка да стане с новият собственик и тук идва добрият бонус.
Ще дам стока на покупни цени на новият собственик, като цената на сайта/бизнеса не се променя и ще осигуря продажбата им на клиент, стойност 1300 лева.
За да стане по ясно, сделката е следната.
Плащате исканата от мен цена (може и лек коментар), със сделката получавате и определен брой камери за видео наблюдение безплатно (включено в цената на придобиване на бизнеса), веднага получавате поръчка на камерите на стойност 1300 лева, като вече е ваша отговорност фактурирането.
За допълнителни въпроси, моля пишете на лично съобщение.
Поздрави, пазете се и бъдете живи и здрави!

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
В допълнение,
както вече съм обяснил, получавате контактите с производителя и си ги брандирате с бранд името на сайта.
В момента производителя има оферта към мен (или бъдещият собственик) за високо качество камери (2К/2560х1440p QHUD/H.264) на много добра цена. С офертата за продажба към мой/ваш бъдещ клиент , която получавате с офертата (1300 лева), може да заредите новите камери.
Ако сте предприемач и желаете да развивате още един артикул, който е ексклузивен, ще ви предоставя информация, контакти и Know-how.
От този артикул съм продал доста и добре (инфо на лично само на сериозно заинтересуваните ), освен това е актуален и атрактивен.
В бъдеще ще помагам и с продажбите на новият собственик.

rujel

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ivanov, компетентните във видео камерите не са толкова много, че да очакваш да намериш подходящ купувач от тук. Това не е като сайт за джаджи, където всеки е "компетентен". Освен това повечето компетентни хора са станали такива, защото вече упражняват подобен на твоя бизнес. Освен това този бизнес не е с кой знае колко трайни клиенти, защото ти сам спомена, че една камера има изключително дълъг живот. Единствените ти твърди клиенти са тези, които непрекъснато си разширяват бизнеса (и имат нужда от нови камера), а сега след пандемията такива бизнес субекти са твърде малко.

Затова защо не си намериш някой чирак, който да му предадеш занаята, а той постепенно да започне да ти изплаща проекта, докато ги изплати изцяло.

E.Ivanov

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Ivanov, компетентните във видео камерите не са толкова много, че да очакваш да намериш подходящ купувач от тук. Това не е като сайт за джаджи, където всеки е "компетентен". Освен това повечето компетентни хора са станали такива, защото вече упражняват подобен на твоя бизнес. Освен това този бизнес не е с кой знае колко трайни клиенти, защото ти сам спомена, че една камера има изключително дълъг живот. Единствените ти твърди клиенти са тези, които непрекъснато си разширяват бизнеса (и имат нужда от нови камера), а сега след пандемията такива бизнес субекти са твърде малко.

Затова защо не си намериш някой чирак, който да му предадеш занаята, а той постепенно да започне да ти изплаща проекта, докато ги изплати изцяло.
Здравейте,
хубавото на тези камери е, че не е нужно някой да е компетентен. Дори точно този модел се води, както казвате правилно "джаджи", където много хора са компетентни. Това са така наречените "независими" устройства, свързани с един акаунт без значение кое устройство къде се намира, обединени само с регистрация (до 3 независими регистрации за устройство).
Аз именно така почнах, поставих такива устройства на различни мои обекти, после дадох да си поставят други хора на техните обекти, след това направих бранд и доста хора си купиха устройства. Това, че са толкова качествени, както отново правилно отбелязвате, че един клиент ги използва дълго. Доста често се случва клиент, който е купил устройства да купи още за да разшири зоните за наблюдение. Освен това, от една страна има важен елемент при обслужване на гаранциите, тоест до този момент нямам предявена претенция за гаранция и ползвателите знаят, че са надеждни, качествени и получават безплатни обновявания на софтуера, който софтуер, благодарение на нас вече е на български език (за мобилните устройства).
В интерес на истината, точно по време на злополучната пандемия се увеличиха и продажбите.
За съжаление (така е думата, не съжалявам) имам друга основна работа, която не ми позволява да се занимавам задълбочено с камерите, разпространение и често монтаж, което е същото да наема и човек, да върши тази работа.
Това, което мога да гарантирам е, че ще продължа да помагам на бъдещият собственик за разпространение на устройствата, един вид като "независим" агент, защото не мога да ги продавам от мое име.

Горе