Продава се: Продавам онлайн магазин за детски дрехи

Meg27

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Продавам онлайн магазин за детски дрехи (заедно със стоката в него) http://bit.ly/2pUgmAm

Цялата стока е налична на склад и се продава на себестойност. Издава се фактура и всички необходими документи.

Причина за продажба: в момента се занимавам с проект в чужбина и не ми остава време да поддържам онлайн магазина.

За допълнителна информация моля пишете на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
Цена само за онлайн магазина 400 лв
 
Последно редактирано:
Ако може информация на лично. Бих искал да знам приходите за последните месеци, малко за стоката и т.н. :)
 
Здравей,

Можеш ли да пратиш на лично цената за магазина + цената за стоката и двете поотделно. Плюс приходите от магазина за последната година. Общо взето ме интересува тази оферта, каквото можеш да предоставиш като информация би било супер.
 
Да напиша актуална информация и тук: цена на стоката към момента около 2,900 лв, цена на онлайн магазина с домейн и хостинг за 1 год. 400 лв. Магазинът вече има своите първи поръчки (без реклама и фейсбук страница, без актуализация и поддръжка, без допълнително SEO). Продава се и фирмата, имате готов бизнес само трябва да го разработите, като вложите средства и/или време...
 

Горе