Продавам онлайн магазин !

От: Продавам онлайн магазин !

куриер + наложен платеж = ЖТ
тъкмо се засили работата и конкуренцията почне да ти праща fake поръчки и набутването е ....
аз съм стигал 10 лв на месец оборот и около 200 лв за бърнати поръчки...да не говорим да продукти които не трябва да са на + температури по дулго време...
После почнах да ги уча БГ потребителите че трябва да си платят... среден успех... залагаш си името а той селянина не може да разбере че ако искаш да го излъжиш и с наложен пак става ЛОЛ... ЛОШ МАТЕРЯЛ :)

Аз давам 7,50 лв за магазина.

Поздрави
 
От: Продавам онлайн магазин !

И? Каква е целта на темата? Продаваш магазина или се оплакваш от и-нет бизнеса в България или и двете...
 
От: Продавам онлайн магазин !

Че какви са тея фейк поръчки, обаждаш се на клиента за да потвърди, аз лично не изпращам нищо без да съм се чул с клиента по телефона.Не, че не съм имал върнати поръчки, но то тва е щото има хора дето нямат кво да правят и поръчват после не харесват и отказват и аз съм 10 кинта назад за доставки...ама това са рисковете на този тип бизнес.Пък да не говорим, че новите привилегии на клиентите в онлайн търговията са безбожно много и един вид продавача няма никакви опции, а клиента винаги е прав....no comment...
 

Горе