Продава се: Продавам онлайн магазин

momopetrov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам онлайн магазин http://shoppybg.com . Изработен на ОпенКарт.
Магазинът е пуснат февруари месец тази година. Работи на дропшипинг, партньори са други 2 онлайн магазина от които при евентуална продажба комисионната е 20% на артикул. В момента са качени артикулите само от единия онлайн магазин, като цените варират между 20-50 лв. на артикул. Артикулите от другия магазин варират между 70-110 лв.
До момента няма реализирани продажби понеже нямам време да се занимавам с него, но е добро начало за някой ентусиаст да го развие.
При евентуална продажба ще дам и контакти за връзка с дропшипинг партньорите.
Не му е правено СЕО и няма никакви посещения. Има фейсбук страница с около 20-30 харесвания.
Има платена тема на стойност 33,00 лв., БГ езиков пакет и модул ТоталИмпортПро за 2.0.Х.Х на стойност 173,00 лв.

Можете да закупите магазинът с платената тема и езиков пакет без ТоталИмпортПро за 90 лв., или за 130 лв. + ТоталИмпортПро.
 
От: Продавам онлайн магазин

Хубаво искаш да изкараш някой лев, ама постарай се малко. Това което продаваш е едно нищо...всеки един с минимални познания ще направи онлайн магазин, който ще изглежда много по-добре от този който предлагаш.
 
От: Продавам онлайн магазин

Хубаво искаш да изкараш някой лев, ама постарай се малко. Това което продаваш е едно нищо...всеки един с минимални познания ще направи онлайн магазин, който ще изглежда много по-добре от този който предлагаш.

Без дървени философи моля. Май не си ти човека който ще ми казва как, какво, кога, защо и т.н. Постарал съм се колкото мога, продавам го заради купената тема или тотал импорта, защото съм дал лев за тях. Така, че си трай и ако имаш някакво негативно мнение запази го за себе си, пък сайта нека да е НИЩО.
 

Горе