Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 60лв

graper

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена. Изцяло български. Цена - 60 лв за целия пакет. Продават се само в пакет, не по отделно.<br /><br /> Домейн Име | URL: на ЛС<br /><br />Приблизителна Цена: 60лв за целия пакет<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 500<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

Писах ти на лично съобщение!
 
Re: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

7 страници е пакета. При сделка давам и 2 малки страници(около 500 фена двете) бонус
 
От: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

дай ги на лично :)
 
От: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

И аз имам интерес :)
 
От: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

Дай ги на лично съобщение.
 
Re: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

Ако може лично и на мен!
 
От: Re: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Це

Здравей,
Ако facebook страниците ти още не са продадени: предлагам 80лв за пакета 7 + 2 малки,
Разбира се искам да ги погледна преди това, затова ако искаш прати
линкове и контакти на лично съобщение.

Поздрави,
ВипАрт
 
От: Продавам пакет от ФБ страници с над 12 хил фена.Всички са изцяло български.Цена 6

Продадено!!!!!!!!
 

Горе