Продавам пиратска онлайн игра

От: Продавам пиратска онлайн игра

Изпратил съм лични съобщения на всички заинтересовани. Цената към момента е съвсем минимална съобразно това колко е инвестирано в играта. Който има интерес, моля да ми пише лично съобщение.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Ако може повече подробности + цена на ЛС :)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Съжалявам за забавените replies но поради някаква причина вече не получавам email notifications от predpriemach.com. Пращам веднага инфото на тези които са писали.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Играта в момента е на съвсем минимална цена в сравнение с инвестираното в нея. Моля пишете ми на лично за повече инфо.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Ако цената ти все още е 15 дебели гущера си доста далече от истината ;)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Цената вече не е такава, но дори и 15к е цифра която си заслужава за игра от подобен калибър, стига да можеш да я оцениш разбира се.

Ако цената ти все още е 15 дебели гущера си доста далече от истината ;)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Има известна разлика между това да оцениш играта и да купиш нейно копие :)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Какво значи копие? Продава се играта с пълните права и source code.

Има известна разлика между това да оцениш играта и да купиш нейно копие :)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Какво тогава за piratearena.com -.- гледах му whois-а, пише че е регнат от Jordan Graves, може и да е скрит де, не съм голям специалист.
Човече дори дизайна е еднакъв, ако реша да правя играта и на Английски, нямам вариянт.
Виж, ако продавахте и домейна piratearena, тогава щяхте да оправдаете гущерите ;)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Играта се продава само за БГ, бях попитал човека някъде в началото на темата.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Ако се продаваше и Английската версия, цената нямаше да е такава. Към момента, правата могат са се ползват на всички езици, без Английски.


Какво тогава за piratearena.com -.- гледах му whois-а, пише че е регнат от Jordan Graves, може и да е скрит де, не съм голям специалист.
Човече дори дизайна е еднакъв, ако реша да правя играта и на Английски, нямам вариянт.
Виж, ако продавахте и домейна piratearena, тогава щяхте да оправдаете гущерите ;)
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Не мисля че дори Вие от BigMage studios притежавате правата за играта :)
piratearena.com/contact
piratearena.com/terms
Има ли съгласие от xs-software че Българската версия се продава?
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

xs-software беше за кратко publisher на играта и за това все още техните общи условия са там. BigMage studios има пълните права.

Не мисля че дори Вие от BigMage studios притежавате правата за играта :)
piratearena.com/contact
piratearena.com/terms
Има ли съгласие от xs-software че Българската версия се продава?
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Сложете си логото тогава и на piratearena.com и променете условията защото така е силно съмнително че е така.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

Благодаря за съвета :) Която има интерес ще може да верифицира всичко

Сложете си логото тогава и на piratearena.com и променете условията защото така е силно съмнително че е така.
 
От: Продавам пиратска онлайн игра

За тези които се интересуваха - към офертата вече е включена и английската версия, както и piratesarena.net около 54к регистрации.
FYI: pirati.bg има 30k регистрации
 

Горе