Продавам портал за забавление

borisov87

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Портал за забавление - продажба на търг

Домейн Име | URL: panair.ifno
Приблизителна Цена: NA
Уникални Посетители за Месец: около 2000
Page Rank: 2
Система: Къстъм
Дизайн: Къстъм
Начини на Плащане: ePay.bg, Paypal

Сайта е на 4месеца но почти не съм качвал информация на него. Иначе още първата седмица правех по 0,8-1usd от adsense , но го премахнах понеже тук в форума ми казаха че може да закрият акаунта ми в adsense понеже не можело в сайта ми да слагам watermark на съдържание което не е мое

Към сайта си има facebook fan page с около 840 потребителя

Сайта излиза на 1 място по ключови думи "портал за забавление" , "вашият портал за забавление" , на 3то място по"вашият портал"

*Към добавяните статии може да се добавят и стриимват клипчета, както от хостинга , така и от youtube, vimeo, rutube и всички останали големи доставчици на видео услуги
*Освен това видео клиповете могат да не са прикрепени към новина а самостоятелни, както във vobx7 , за пример http://panair.info/video , поддържат категории, качване на множество клипчета наведнъж и т.н сайта автоматично си парсва информацията от youtube ъответния сайт
*Поддържа флаш, за пример съм качил няколко флаш игри http://panair.info/igri/
*Поддържа радиостанции, имат си категории, просто добавяте адреса и името, ако радиостанцията е с shoutcast адрес, сайта автоматично взема информация от last.fm за текущата песен- изпълнител албум и т.н
*Админпанела предоставя множество опции БАН, потребителски групи, категории, оптимизация и много много настройки подредени по категории
*Сайта е нагласен да си прави автоматичен бекъп на базата данни на 24 часа, също така през 24часа се обновява автоматично и sitemap.xml файла и се уведомяват автоматично търсещите машини, тези времена могат да бъдат променяни.

Причината за продажбата е че няма време да се занимавам с него , а и м итрябват пари за семестъра
На закупилия сайта ще предоставя безплатна поддръжка, промяна по дизайна, функционалноста и прочие, но нямам време да качвам информация.



Пускам сайта на търг
Начална цена 150лв
Стъпка: 5лв
Крайна дата за наддаване: Петък 13Април 23h
 
Последно редактирано:
От: Продавам портал за забавление

Система: Къстъм ?
Това не е ли DataLife Engine системата която позлват всички руски сайтове с подобна на panair.info тематика, ?
 
От: Продавам портал за забавление

Data Life engine e с лиценз за самия домейн, но е доста променена по админ панела и прочие е само дизайна не съм сменял, но по функционалност доста работи са модвани и добавяни
 
От: Продавам портал за забавление

Пускам сайта на търг
Начална цена 200лв
Стъпка: 5лв
Крайна дата за наддаване: Петък 13Април 23h
Цената включва самия сайт + домейна
 
Последно редактирано:

Горе