Продавам портал за имоти

Значи продаваш нов Wordpress базиран сайт, който няма трафик и каквато и да е печалба, с темплейт от templatic, който по принцип струва 89$ на цена - 700 лв?
Николайчо, приятелю, поне да се беше постарал да преведеш всичко.
Тук балами няма да намериш.
Успех с продажбата. На тази цена може да потърсиш сериозен купувач в някоя лудница, не и тук.

Едит: Разгледах ти остатъка от мненията. Ти наистина ли не успя да сътвориш нещо смислено?! А и в Кофата - бройката не се зачита, не се хаби да пишеш там.
 
Последно редактирано:
От: Продавам портал за имоти

тц тц тц тц тц тц...
 
От: Продавам портал за имоти

Поредната червена светулка...
 
От: 12312312313


Защо изтри че продаваш imotnik.com за 700 лева?
Досрамя те ? или реши че му искаш прекалено малко?
 
От: Продавам портал за имоти

Защото от части е прав.
А и факт е че не е довършен сайта, просто проверявах дали би имало интерес. А реално не искам да го продам, а да го развия като собствен проект, но ако някой предложи 700 лева със сигурност бих го продал.
Въпрос на търсене и предлагане е, може би тук няма такова, но със сигурност ще пусна нов пост когато е готов. В цената се включва и базово SEO + още модификаций , както и довършен до край превод, както въпросния потребител тук каза.
Ще си напиша домашното до край и ще се върна със същата оферта (образно казано).
 
От: Продавам портал за имоти

Не съм казвал, че аз ще правя SEO-то.
А и не виждам защо 700 лева ви се струват толкова много. Лично аз бих купил такъв сайт за 700 лева. Друг е въпроса, че в момента имам липса на ликвидни средства. Ако вие работите за по-малко и инвестираният труд от вас за такъв проект (казвам и този, който тепърва ще бъде инвестиран до довършване на проекта) струва по-малко, тогава просто сте по-конкурентноспособни. Силно се съмнявам за последното предвид типично българските критики и реакция говореща за качеството на характера ви (с изключение на ktomov).​
 
Последно редактирано:
От: Продавам портал за имоти

Правя ъп на темата за да не се изгубят старите коментари и да не флудя с нови теми за офертата за сайта. Работата свършена до тук е за последните 4 дена както сами може да видите.
Кънтера е инсталиран само на главната страница и не отчита доста от посещенията в секция новини (мързи ме да го слагам и там и без друго ме вълнува трафика на главната).
Иначе излиза на предни позиций в гугъл на доста фрази (примерно рефинансиране,портал за имоти, изгодни имоти, евтини имоти и т.н.) Имаите предвид че това е ефекта за 3 дена.
 
Последно редактирано:
за 3 дни? браво, гоуем си!
 
От: Продавам портал за имоти

Този портал се продава.За повече информация 0885837380 (Николай) или на skype: imotnik . Цена : 200 лева + безплатна инсталация и настроиване на ваш домейн.
На маймуните дето евентуално не разбират от сайтове 200 лева, пък на уебмастерите 700 :D
 
От: Продавам портал за имоти

Скрипта сам по себе си го продавам за 200 лева (но ще го инстлирам на ваш домейн + хостинг)
А самия имотник се продава за 700 лева + база с 1800 брокери и фирми занимаващи се с имоти + скайп акаунт с 1000 брокера + много други работи, за които се интересува. За тези който мислят че сайта е само скрипта - 200 лева. Мисля че така поне ще се сложи край на безмислените(вече) критики.
 
Първо - 200 лева? Добре, темплейта струва 90 долара което прави ~ 130 лв, което значи, че си оценяваш превода на 70 лева. За това добре.
Второ:
imotnik.com
Код:
/*  
Theme Name:    Real Estate
Theme URI:     http://templatic.com/
Description:   Developed by Bhavesh Radadiya.
Version:       1.3
Author:        Templatic.com
Author URI:    http://templatic.com/

*/
http://templatic.com/demos/realestate/
Код:
/*  
Theme Name:    RealEstate
Theme URI:     http://templatic.com/
Description:   Developed by Bhavesh Radadiya.
Version:       1.5.1
Author:        Templatic.com
Author URI:    http://templatic.com/

*/
Това е доста голяма разлика във версиите, не мислиш ли? Защо - защото 1.3 версията на темплейта е нулната и пусната из 99% от форумите за нулнати скриптове. Извод - явно не си платил онези 130 лв. => Продаваш нелицензиран софтуер и най-вероятно купувача ще си има проблеми със създателите на темплейта на цена от 200 лева, като всичко което си направил е да преведеш темата.
БРАВО!
 
От: Продавам портал за имоти

Глупости, не му е нулнат шаблона. Просто е направил много модификации (или както му викат тук "модификаций") и за това не го е ъпдейтнал. :)
 
Re: От: Продавам портал за имоти

Глупости, не му е нулнат шаблона. Просто е направил много модификации (или както му викат тук "модификаций") и за това не го е ъпдейтнал. :)

Нда, така като гледам явно е едитвал php-тата за да преведе темата, вместо да си я локализира с po файла :D
 
От: Продавам портал за имоти

Аз виждам тука някакви "конспираций", да провалите продажбата на човека. Какво разбирате вие от кодиране на системи? Много ясно, че ще си редактира PHP-тата, това си е работа на истински програмист. А и po/mo файловете не се отварят от никакъв софтуер, който върви с Windows пакета. А и po/mo редактора си е сложен. :)
 
От: Продавам портал за имоти

Без значение какво коментирате факта е че е продадена веднъж за 200 лева на една агенция във Варна. Сигурен съм ,че за последните 3 дена нито сте искарали 200 лева нито сте свършили толкова работа, по който и да е сайт, колкото аз по имотника.
Знаете баснята за лисицата и гроздето на Лафонтен нали ? Като не можете да стигнете гроздето и решавате, че е кисело.
 
От: От: Продавам портал за имоти

Без значение какво коментирате факта е че е продадена веднъж за 200 лева на една агенция във Варна. Сигурен съм ,че за последните 3 дена нито сте искарали 200 лева нито сте свършили толкова работа, по който и да е сайт, колкото аз по имотника.
Знаете баснята за лисицата и гроздето на Лафонтен нали ? Като не можете да стигнете гроздето и решавате, че е кисело.
А така, кажи им го на тези дето не разбират бизнеса. Тръгнали да ти се месят в продажбите, пфууу...
 
От: От: Продавам портал за имоти

Без значение какво коментирате факта е че е продадена веднъж за 200 лева на една агенция във Варна. Сигурен съм ,че за последните 3 дена нито сте искарали 200 лева нито сте свършили толкова работа, по който и да е сайт, колкото аз по имотника.
Знаете баснята за лисицата и гроздето на Лафонтен нали ? Като не можете да стигнете гроздето и решавате, че е кисело.
Важното е, че знаем как да сложим "Кънтера" да отчита посещенията от всички страници! :lol:
 

Горе