Продавам портал за имоти

От: От: Продавам портал за имоти

...Сигурен съм ,че за последните 3 дена нито сте искарали 200 лева...
.


АЙ НА БАС? :)
 
От: От: Продавам портал за имоти

Добре е бре :) Естра е темпа/сайта, а и наистина има бая свършено по него.
Ако изключим професионалният ви уебМАСТЕРСКИ мироглед и гледна точка, сайта реално погледнато си струва толкова. Всъщност, разглеждали ли сте сайтове на „имотни” фирми?? Хех, жалка картинка. А това кат се пипне още малко и излита, и като визия и като функционалност.
Начи викате 700ин пара за темп от 130 много а.. а тука някои кат имате клиент за нещо същите ли му ги редите „бе темата е 100лв, 50 е скрипта и аз си слагам 50 и готово” а дали... Колко го успите – толкова! Кой ще излъже сега обратното :)
Иначе как го сметате това труда? 7лв. на ден ли, 5,40 ли? А не беше ли някакъв квалифициран труд.. незнам, аз не ги разбирам, трее се допитам у дърводелският форум
И друго, тука гледам някои и „бизнес” продават и потенциал.. тогава да вземем и в тва „гепеното” малко потенциал да вкараме, а може и директно за бизнес да мине – тогава какво се случва с цената?! 700лв ще ги наместваме ли? - Както съм чел някои наместват по 3-4К в онлайн магазини (без стоката, връзките, контактите и тн бизнес-образуващите детайли..ама иначе „бизнес” продават, а не некав куц сайт) и други подобни гни, като „групово” пазаруване, аукциони от една стинка, „оффер оф дъ дей” :) и тн. малки, големи и още по-големи рибарници.


Начи кво правиме.., стигаме пак до момента - кой за колкото успи, намери клиент и тн, реализира продукта/услугата/труда си, според това колко ценна, търсена, уникална и тн е тя, и естествено според това КЪДЕ Я ПРЕДЛОЖИШ ... Е, те тука идва и голямата грешка на пича, щото влиза в обществена баня и директно мета сапуна пред сички на пода... или влиза в техномаркет, вади плазмата от вкъщи и започва да успива дилърчето :) Е нема братче, съвсем нормална реакция. Аз една тема ако ми покажете некой „продаващ” ако не е забит у земята, Генадий да не се казвам. .. Са се сетих (за да не ми скочите на бой) една идейка за бизнес – посредничество при продажба на сайтове... щото явно кой ги прави - не знае как и къде да ги продава, поне в 90% от случаите е гаранция така.



А за домейна няма сми да се коментира принципно, „имотник” хахаха няма такава глупост, тва почти като „купувалник”..Ама вие си знаете, аз да не се мешам повече :D
 
От: Продавам портал за имоти

Аз като влезна във форум за предприемачи очаквам аудиторията да е от такива, а не от селяци и малки деца. Тази оферта не е пусната само тук а на различни места. Пак казвам аз съм предприемач и за мен тези цени са цени, на който бих си купил, както сайта така и скрипта. Ако на вас ви се виждат големи просто пропуснете темата. Въпрос на търсене и предлагане е. Скрипта. както казах, е продаден веднъж, което само доказва че цената е адекватна.
 
От: Продавам портал за имоти

Наистина не разбирате истинският предприемач. Той може да продаде WordPress и краден шаблон на доста балъци...
Ако щете вярвайте, има хора, които цял живот с подобно "предприемачество" се изхранват. Докато има балъци... :)
Когато обаче, влязат тук, където всеки вероятно в даден момент е "продавал скрипт", просто не е уцелил мястото...
 
От: Продавам портал за имоти

що не им предложиш у форума на имоти нет? там някой гладен брокер ши даде 200 лева с кеф... ако има от де да ги земе :)
 
От: От: Продавам портал за имоти

Добре е бре :) Естра е темпа/сайта, а и наистина има бая свършено по него.
Ако изключим професионалният ви уебМАСТЕРСКИ мироглед и гледна точка, сайта реално погледнато си струва толкова. Всъщност, разглеждали ли сте сайтове на „имотни” фирми?? Хех, жалка картинка. А това кат се пипне още малко и излита, и като визия и като функционалност.
Начи викате 700ин пара за темп от 130 много а.. а тука някои кат имате клиент за нещо същите ли му ги редите „бе темата е 100лв, 50 е скрипта и аз си слагам 50 и готово” а дали... Колко го успите – толкова! Кой ще излъже сега обратното :)
Иначе как го сметате това труда? 7лв. на ден ли, 5,40 ли? А не беше ли някакъв квалифициран труд.. незнам, аз не ги разбирам, трее се допитам у дърводелският форум
И друго, тука гледам някои и „бизнес” продават и потенциал.. тогава да вземем и в тва „гепеното” малко потенциал да вкараме, а може и директно за бизнес да мине – тогава какво се случва с цената?! 700лв ще ги наместваме ли? - Както съм чел някои наместват по 3-4К в онлайн магазини (без стоката, връзките, контактите и тн бизнес-образуващите детайли..ама иначе „бизнес” продават, а не некав куц сайт) и други подобни гни, като „групово” пазаруване, аукциони от една стинка, „оффер оф дъ дей” :) и тн. малки, големи и още по-големи рибарници.


Начи кво правиме.., стигаме пак до момента - кой за колкото успи, намери клиент и тн, реализира продукта/услугата/труда си, според това колко ценна, търсена, уникална и тн е тя, и естествено според това КЪДЕ Я ПРЕДЛОЖИШ ... Е, те тука идва и голямата грешка на пича, щото влиза в обществена баня и директно мета сапуна пред сички на пода... или влиза в техномаркет, вади плазмата от вкъщи и започва да успива дилърчето :) Е нема братче, съвсем нормална реакция. Аз една тема ако ми покажете некой „продаващ” ако не е забит у земята, Генадий да не се казвам. .. Са се сетих (за да не ми скочите на бой) една идейка за бизнес – посредничество при продажба на сайтове... щото явно кой ги прави - не знае как и къде да ги продава, поне в 90% от случаите е гаранция така.



А за домейна няма сми да се коментира принципно, „имотник” хахаха няма такава глупост, тва почти като „купувалник”..Ама вие си знаете, аз да не се мешам повече :D


ПРАВ СИ - АМА ГРЕШКАТА Е ЕДНА НА ЧОВЕКА...
НЕ Е ЗА ТУК - ПРОСТО ТУК НЯМА СТОЙНОСТ ТОЗИ САЙТ
КОФТИ МУ Е МАРКЕТИНГА,
ВСЕ ЕДНО ДА КУПИШ ЦИГАРИ ОТ ТУК И ДА ГИ ПРЕНЕСЕШ КЪМ СЪРБИЯ ДА ИМ ГИ ПРОДАВАШ ТАМ :)
НОМЕРА Е ДА КУПИ ОТ ТУК САЙТ И ДА ХОДИ ДА ГО ПРОДАДЕ ЕВТИНО В ДРУГ ФОРУМ...
ПРОСТО ТУК ПОВЕЧЕТО МОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ ТЕМАТА ДА СИ Я ИНСТАЛИРАТ И НАГЛАСЯТ СЪС ЗАТВОРЕНИ ОЧИ... :)


аз ако съм агенция и не разбирам от сайтове, за тоя имотник щях да дам двеста лева с кеф и да се кефя че съм ударил далаверата...

ама тук в този гфорум да се продава прес с темплейт... :)
 
От: Продавам портал за имоти

Нито съм превеждал темплейта за да го продавам нито съм правил сайта с тази цел. Истинския предприемач прави пари от всичко, защото има идея как. Искарал съм допълнително пари по проект който така или иначе правя а това дали конкретния ми пост тука е бил на място е все едно.
 
От: Продавам портал за имоти

Според мен ако не беше направил гафа с нулираният скрипт
А самия имотник се продава за 700 лева + база с 1800 брокери и фирми занимаващи се с имоти + скайп акаунт с 1000 брокера + много други работи, за които се интересува
Тия неща си струват според мен де, може и да е завишил.
Но да продава нулирани работи, хайде ся, всеки си пробва нулнати неща, но пък никой почти не излиза и не казва, че са купени.
 
От: Продавам портал за имоти

...Ако на вас ви се виждат големи просто пропуснете темата...
Ти чуваш ли са какви ги пишеш?!
Попаднал си на неподходящо място, сред неподходящите хора... Ще трябва да се хванеш за глезените, няма как.

М/у другото фактът че е едитвал направо темплейт файловете събаря много стойността, понеже дефакто е направил темата неъпдейтваема.
А след като излезе някой по-брутален Вордпрес ъпдейт, и самият сайт ще стане неизползваем и ще трябва да се фърлят пари на икспертини да оправят мазалото.
 
От: Продавам портал за имоти

@amoun Е точно де, нали това се пояснявам, че скача на краставичар краставици да продава.. то това е проблема в случая, а не че сайта е лош или не си стува парите за него/труда/идеята и прочие :)
Тука това е често явление и аз бая съм се чесал по тиквата - що аджеба праат така тия хора... от де на де ше продава тука, баш у кошера. То малко акул трее по принцип, ама...
Разбирам да си предлагаш услугите - да, да продаваш разни джижафки, скриптчета, дисайнерски изпулнения, цели модули и тн - става, ама да лансираш краен продук е лудост или най-малкото садомазохизъм :)
А и кво значи в крайна сметка предприемач! На мен по ми прилича на "свърталище" на уебхиени (в добрият смисъл), отколкото на място, където някой би си потърсил сайт. Поне това показва почти всяка една тема :) Орицата дет си търсят сайтове, първо питат познати, после ровят в гуглето и търсят уеб-дизайнерски фирми, а не форуми. Тука обсъждането е 99% и сделките се осъществяват също така 99% само между участниците...а какви хора участват..амия същите уебхиените дет писах :)
 
От: Продавам портал за имоти

Добре бе, щом би си купил такъв сайт за 700 лева, дай да ти продам десет такива за по 300 лева бройката. Ще реализираш над 100% печалби и няма да се бъхтиш да инсталираш wp с теми разни...
Това твоето не е предприемачество, а далавераджийство.
 
От: Продавам портал за имоти

Скрипта както казах (барабар с превода и евентуалната инсталация ) продавам за 200 лева. Ако можеш да ми предложиш подобна оферта съвсем сериозно бих си купил от теб. Ако имаш по-добър скрипт и ми хареса , доста скоро когато взема някви по-сериозни средства, ще го купя.
Ако някой се беше появил преди месец и ми беше казал, че продава такъв сайт със сигурност щях да го купя.
 
От: Продавам портал за имоти

Ако е с нулирана версия като твоята, ще ти дам за 200 лева такъв сайт.
 
От: Продавам портал за имоти

Ти първо виж даи си купи скрипта, че този е краден, тук хиените са доста, одавна са те рипортнали за нулирано съдържание, ся остава само авторите на темата да пишат до хоста - та като си купиш собственият скрипт, тогава купувай друго търговецо ;)
 
Аз като влезна във форум за предприемачи очаквам аудиторията да е от такива, а не от селяци и малки деца. Тази оферта не е пусната само тук а на различни места. Пак казвам аз съм предприемач и за мен тези цени са цени, на който бих си купил, както сайта така и скрипта. Ако на вас ви се виждат големи просто пропуснете темата. Въпрос на търсене и предлагане е. Скрипта. както казах, е продаден веднъж, което само доказва че цената е адекватна.

Първо приятелче, точно защото си попаднал в този форум, понасяш такава критика.
Второ приятелче, нямаш право да продаваш скрипта, поне не и докато продължаваш да претендираш, че си негов собственик. Ти продаваш отворена система, която е безплатна и може да се изтегли от всеки човек. Освен това нарушаваш и GPL лиценза, като си присвояваш чужди разработки.
Трето приятелче, продаваш темплейт, който е с лиценз и е платен. Както се разбра по-горе, дори не си заплатил за собствената ти употреба за този темплейт, камо ли да да го разпространяваш.
Какво може да последва от това:
1. Затварянето на сайта на даден купувач от теб от хостинг компанията, поради нелицензирано използване на темплейта (При оплакване от разработчиците)
2. Съдебен иск към купувачите от страна на разработчиците на темплейта за пропуснати ползи, нарушаване на авторски права и т.н

Та ще ти го обясня по доста по-прост начин, па може да вземеш да разбереш.
Ти си собственик на кола (програмиста създал темплейта). Група джамбази идват и ти открадват колата (темплейта) (е естествено, че не плащат). След това същите тези джамбази пренабиват номерата на колата (превеждат темплейта) и я пускат в продажба (продават темплейта).
Мисля, че ми следиш логиката, или не? :)
Минава месец - два, и след оплакване от твоя страна в полицията, попадат на твоя автомобил (нулнат темплейт) и го изземат от новия му собственик (този на който джамбазите са го продали). Какъв е извода? Нито новият собственик ще кара количката си, щото е крадена, нито ще му бъдат възстановени паричките.

И за да спреш да разсъждаваш грешно - не казвам, че парите са много. Купувал съм, а и съм продавал - както сайтове, така и темплейти, така, че ми спести този род коментари. Казвам каква е реалната стойност на темплейта. Казвам и, че със закупуването му ще се получават и ъпгрейди - нещо което ти няма да доставяш, както се видя от цсс файла.

А това, че си намерил балък, защото само като такъв бих квалифицирал човек който си слага таралеж в гащите по този начин, не значи, че и тук ще намериш такъв.

С най-добри пожелания и най-вече - пожелания за по-успешно предприемачество, а не джамбазлъци от твоя страна :)
Твой Анонимко
 
От: Продавам портал за имоти

Не ми се четат 4 страници, но дано го продаде човеко по-бързо, че, ако продължава да го добавя със същото темпо по "свързани" тематично с имотите социалки за лекари и автомобили, то ще взема да фалирам. Надявам се, че новият му собственик ще знае, че Даймлер-Бенц е недвижим имот, само когато е поставен върху трупчета.
 
От: Продавам портал за имоти

Вече излиза на 3-то място в гугъл за "изгодни имоти".
 
От: От: Продавам портал за имоти

моя грешка :)
 
От: Продавам портал за имоти

165 уникални днеска и още твърдите че 700 лева са много ?
Интересно ми е за колко пари бихте могли да ми докарате допълнителни 150 уникални на ден таргетиран трафик ?
И пак сайта не е само този трафик но дори сам по себе си си заслужава 700-те лева.
 
От: Продавам портал за имоти

;)
Мизерник, купи си скрипта с тоя трафик, да видим тоя трафик какви пари ти носи :D и как ще го монетизираш. 165 български и се хвалиш? :) тука има уебмастери дето правят по 20к на ден, тъй че замълчи. Пък и като ти гледам "началното seo" се хващам за главата.
А впрочем трафика на тоя смешко не идва от гугъл, да не си мислите, че прави по 165 органичен трафик ;)
http://bgcounter.com/?sts,l20all,,,,imotnik
http://bgcounter.com/?_id=imotnik
 

Горе