Продавам портал за имоти

Ставаш нагъл и нахален, не мислиш ли?
 
От: Продавам портал за имоти

Какво значение има? Докарай ми такъв трафик по-евтино.
 
От: Продавам портал за имоти

Как какво значение има - ти голям трафик си докарал лольо - тука 90 процента от нас се занимаваме с това да докарваме органичен трафик от търсачките. Моля ти се не навлизай в тия теми, че ще се изсереш още по-неподготвен.
Казвам ти предприемачо ;) - събери стотинки и си купи скрипта, тогава му искай тия пари или пък изкарай 1 лев от шибаните ти 160 посетителя от гбг - ама и 1000 посетителя за бг пак правят трудно 1 лев ;).
 
От: От: Продавам портал за имоти

165 уникални днеска и още твърдите че 700 лева са много ?
Интересно ми е за колко пари бихте могли да ми докарате допълнителни 150 уникални на ден таргетиран трафик ?
И пак сайта не е само този трафик но дори сам по себе си си заслужава 700-те лева.

Хубаво е че има 160 уникални...
лошото е че повечето са от тази тема :)
както и от спаменето ти във форума на имоти.нет
и в други форуми...
сега си регнал и разни екстри по свежо и подобни... от там е трафика?
колко е от гугъл? 4? 5? :)
недей така тук не е форум за цедене на пъпки дева:)
 
От: Продавам портал за имоти

Какво значение има? Докарай ми такъв трафик по-евтино.
По евтино от гугълски трафик няма. Тия твоите смешни посещения нищо не струват.

Ако искаш да изпъкнеш с посещенията, докарай поне 200-300 уникални от гугльо, па после се пробвай да го продадеш за стотина лева. Щото повече за тоя трафик едва ли ще вземеш.
 
От: Продавам портал за имоти

ааа що бре :)

ако има 200 -300 уникални от гугъл
си струват по лев на уникален дневно...
аз така оценявам
 
От: Продавам портал за имоти

Щото ги виждам как вървят бг сайтовете. Аз затова и не продавам бг сайтове.
 
От: Продавам портал за имоти

Левче за уникален на ден от гугъл ?!?! Tова като услуга предлагаш ли го реално ? За таргетиран постоянен трафик ли говорим ?
 
От: Продавам портал за имоти

Левче за уникален на ден от гугъл ?!?! Tова като услуга предлагаш ли го реално ? За таргетиран постоянен трафик ли говорим ?

трафика от гугъл винаги е таргетиран, все пак това му е работата на бай гугльо
 
От: Продавам портал за имоти

Левче за уникален на ден от гугъл ?!?! Tова като услуга предлагаш ли го реално ? За таргетиран постоянен трафик ли говорим ?

:) забавен си :)


ако сайта ти прави на ден 1000 уникални от гугъл
значи 1200 посещения от които 1000 от гугъл ежедневно, го оценявам на максимум 1000 лева:)
стига да не е за музика филми и подобни екстри който са рискови

ако прави 100 - 100 лева :)
това е алтернативата на 12 х месечния доход :)
 
От: Продавам портал за имоти

:) забавен си :)


ако сайта ти прави на ден 1000 уникални от гугъл
значи 1200 посещения от които 1000 от гугъл ежедневно, го оценявам на максимум 1000 лева:)
стига да не е за музика филми и подобни екстри който са рискови

ако прави 100 - 100 лева :)
това е алтернативата на 12 х месечния доход :)

БГ ТРАФИК ;) ;) ;)
И ако ми кажеш как тоя посетител ще си избие левчето те признавам!!!
 
От: Продавам портал за имоти

БГ ТРАФИК ;) ;) ;)
И ако ми кажеш как тоя посетител ще си избие левчето те признавам!!!
Избива се, 200 таргетирани БГ посетителя средно дневно докарват между 20-50 стотинки на ден. Зависи от нишата все пак, но общо взето...
Пък за ЕН е поне 2х
 
От: Продавам портал за имоти

ами... то зависи от сайта
Примерно един сайт бг с 1000 уникални може да носи по 2 евро на ден може и 4-5 де но нормалното е 2
ако са от гогле значи се котира успешно в търсенето и има потенциал :) и по 1 - 2 смс-са на ден да върже и е доволно :)
 
От: Продавам портал за имоти

Да де, ама като казваш 1 посетител = 1 левче, по логиката 1000 посетителя, 1000 левчета ;) , затва попринцип 1 посетител се равнява на някакви стотинчици, ако гледаме с ppc де.
 
От: Продавам портал за имоти

Да де, ама като казваш 1 посетител = 1 левче, по логиката 1000 посетителя, 1000 левчета ;)

точно така, само че за година
ако правиш по 1000/ден в продължения на година, за този период трябва да изкараш ~ 1000лв.
 
От: Продавам портал за имоти

а, тук нещото с годината съм го опуснал.
 
От: Продавам портал за имоти

Това всичкото което говорите ми звучи абсурдно. Защо ли ?
Общо влизания 18467 Плащания общо 831 Общ размер на обмените 4% Общо вербувани дилъри 724 Изплатено общо 2131.25 BGN Общо спестена сума 9.77 BGN
Които не вярва да пише, ще му покажа доказателсва.
Ако найстина може да докарате 1000 уникални на ден в продължение на година и искате 1000 лева за тях.
 
От: Продавам портал за имоти

Общо влизания 18467 Плащания общо 831 Общ размер на обмените 4% Общо вербувани дилъри 724 Изплатено общо 2131.25 BGN Общо спестена сума 9.77 BGN
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ
ми хвани с тия пари си купи скрипта поне мизерник
 

Горе