Продавам превод и дизайн на Drigg..

contra

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
.. ЕДИТ: Офертата за превод не важи. Който иска преведено, ше трябва да се поизпоти.

Изгодата:
Има може би само 2 други преведени Дрига на български (единият доста зле), което им осигуряво достатъчно конкурентно предимство пред масата Дригове с оригиналния английски интерфейс и дефолт тема.

Евентуално бих могъл да направя и custom design на Вашия Дригг, ако има интерес. Тук вече файдата е повече от очевидна - почти всички други дригове ползват дефолт темата, само някои са човръкнали тук-там - което им се е видяло по-лесно. За пример пак можете да погледнете http://trohi.comhttp://trohi.com - не съм си оставил ръцете по него, но основните цели са постигнати - интерфейсът е направен максимално опростен и удобен за потребителите(без излишни бутони и прочие шитаци), отличава се и чисто визуално. Интегрирана функционалност за автоматично прикачване на скрийншотче към поста (това вече никой друг Дриг го няма).
 
Последно редактирано:
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

To be able to send PMs your post count must be 5 or greater.

Тъй като не ми се иска да спамя без нужда само за да мога да пращам ЛС, пиши ми, моля те направо на скайпа - adin111.
 
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Не, няма да е добре.
По тоя начин сульо и пульо ще си направи такъв сайт. Икономическа изгода - никаква, за никого. Евентуално бих го сложил за теглене на мой сайт ама нямам блог на български.

Да, долен шибан капиталист съм и очаквам заплащане за изгубеното си време и труд. :)

ПС: Кое е оупън-сорс? То по тая логика ще ми скалъпиш ли къстъм Друпал сайтче, ама без пари понеже се пак е Друпала е оупън сорс, кви пет лева?
 
Последно редактирано:
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Браво Българино браво .
Така за всички които искат да се преведат дригове изцяло на български :
Отивате в меню ->Локализация от там ->Редакция на стрингове
Избирате Английски (предоставен от Drupal) и Само непреведени стрингове тези две опции и пишете текста както e на английски, след което замествате с български превод.
Превода се прави директоно в самата система това единият начин само , това е цялата процедура .
За помощ и информация www.druaplbg.org
BTW:Говоря за превод не дизаин
 
Последно редактирано:
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Не спирам да се учудвам от attitude-a на съфорумците..

Да съм споменавал, че продавам нещо недостъпно и изискващо суперзнания? Щях ли да искам 20 лева ако беше така? Продавам труда си по дяволите, нищо друго. Преводчето отнема поне ден монотонна и досадна работа. Ако дневната ви надница е под 20 лева и си нямате друга работа- моля, трудете се. Аз и сам мога да си построя къща, ама обикновено плащаме на други хора, нали?

Горната оферта отпада. Преводът ми не се продава. Който иска - да си набива стринговете един по един. Само офертата за дизайн остава.
 
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Някой ако иска аз ще му дам преводче на дригг :) Фор фрий :p, само трябва да го намеря къде съм го сложил :)
 
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Я потърси :)
 
От: Продавам превод и дизайн на Drigg..

Някой ако иска аз ще му дам преводче на дригг :) Фор фрий :p, само трябва да го намеря къде съм го сложил :)


Ще съм много благодарен за преводчето!!!:)
 

Горе