Продава се: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

Benzema

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Домейн Име | www.fanalizator.com
Facebook страница - https://www.facebook.com/footballanalysis123/?fref=ts
Дата на Регистрация - 20.05.2016
Дата на изтичане - 20.05.2017
Уникални Посетители за ден - 300-500
Импресии на ден - 1500-2000
Регистрирани Потребител - За момента сайта не разполага със система за регистрация.

Уникално Съдържание - Да

Приходите за последната седмица са 1720лв. Като разбира се пазя всяко едно платежно и мога да представя пълна декларация на печалбите.

Стартирах този бизнес преди по малко от месец. Вложил съм над 500 евро за реклами, като вложените средства могат да бъдат видяни, чрез Facebook Advertiments manager.
Google Adsense не съм слагал, но ако се сложи съм сигурен, че могат да се правят доста допълнителни доходи на ден, имайки в предвид, че сайта и страницата са на по малко от месец, а вече са на доста развито ниво. Сайта е свързан със страницата и представлява продажба на футболни прогнози с коефициент около 2-3. Мога да кажа, че Футболен Анализатор е една от най-развитите такива страници в България, въпреки, че има само 3000 харесвания, но това е за месец и всички са реални. За последната седмица има 853 нови харесвания. Налага ми се да я продам, понеже ще заминавам за Чужбина и нямам време да се занимавам.. понеже бизнеса си иска и своето време :) Да кореспондираш с клиенти и т.н ( Има опция към цената да бъде включен и човек, който ще дава избира кой мач да се дава всеки ден на клиентите)

За всеки един сериозен купувач, ще предоставя всички данни, статистика, таблици с абонирани клиенти в програмата OpenOffice, всички бележки с плащания се пазят. Страницата и сайта вървят в едно и не се продават поотделно !!!

Цената е по договаряне, сигурен съм, че ако има някой сериозен можем да се разберем за цена :)

За контакти с мен:

1. На лично съобщение.
2. Чрез скайп - weedwhoresguns
3. Поща - [email protected]

Моля да ми пишат само сериозни хора, не отговарям на глупави съобщения. Благодаря и приятен ден на всички :)
 
От: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

Давам 2лв и 56 стотинки....абсолютно сериозно....
Тоя дизайн все едно първокласник го е правил....
1720лв приходи за последната седмица?
Или има много балъми с хазартни проблеми,или автора на тоя пост си търси балъми.....
 
От: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

Ха ха...... ще подмина коментара ти, благодаря за мнението все пак, написал съм, каква е причината.
 
От: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

АКО МОЖЕ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕНА! КЛЮЧ
 
От: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

Определено е възможно да се получат огромни приходи от хазартна дейност в България.
Лично аз забелязвам колко много хора дават последните си средства в националната лотария с надеждата да спечелят и решат битовизмите си. За жалост това се случва в масовата безработица и безхаберие на управляващите.
 
От: Продавам развит и печеливш онлайн бизнес.

Малее, как ще те кърпи някой тебе.
https://www.facebook.com/footballanalysis123

13407002_1191632140900288_906904374114862015_n.jpg
 

Горе