Продава се: Продавам развит EN Forex сайт

blackout8

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Здравейте колеги,

Както пише в заглавието продавам развит EN Forex сайт.

Какво ще получите:
- 13 детайлни ревюта на forex robots(топ роботи с афф. програми)
- 84 детайлни ревюта на forex brokers(включва топ брокерите в света, както и голяма част от тях имат афф. програми)
- 40 детайлни ревюта на binary brokers(включва топ брокерите в света, както и голяма част от тях имат афф. програми)
- функция за сравняване на брокерите
- и още други

Темата е купена, но съм дал няколко стотин лева в солидно преправяне за да има много къстъм функции, които предават много гъвкавост на темата!

Всяко едно ревю е следствие на проучване, анализиране и синтезиране на даденият продукт или услуга. Ревютата са детайлни – спецификации, описания, със снимки и видеа + SEO friendly, както и целият сайт. Правих проучване на няколко места - минимум за това, което търся е цената от 20-25 долара на ревю.

Сайта е с перфектна структура за аффилиейт и всякаква форма на директна реклама!

Продавам го защото от момента, в който го направих почнах друг сериозен проект, та и сега събира само прах.

Продавам сайта за 1500 долара – с лек коментар за по-сериозните от форума.

Начин на плащане банков превод или Skrill moneybookers!
Процедура вие ми плащате, след като получа парите ви пращам всичко! Считам, че репутацията и iTrader-a ми дават право на такива условия!
Ще пращам инфо на тези с повече от 100 мнения и положителен Itrader!

За повече инфо на ЛС!
 
Последно редактирано:
От: Продавам развит EN Forex сайт

Всички, които тия дни писахте имате ЛС!
 
От: Продавам развит EN Forex сайт

Здравей,

Сайта генерира ли приходи? ако да моля за информация на ЛС

Поздрав!

Имаш ЛС ....
 
От: Продавам развит EN Forex сайт

И аз имам интерес но не се вписвам в изискванията ти за Itrader и мнения.. Ако решиш прати ми повече информация.
 
От: Продавам развит EN Forex сайт

Всички имате ЛС!
 
От: Продавам развит EN Forex сайт

Не се заяждам и нямам личен интерес към продавания от теб сайт, но да попитам кое точно налага ограничението от минимум 100 мнения.
Според мен във форума има достатъчно коректни хора и с 15 мнения...
Успех с продажбата
 
От: Продавам развит EN Forex сайт

Не се заяждам и нямам личен интерес към продавания от теб сайт, но да попитам кое точно налага ограничението от минимум 100 мнения.
Според мен във форума има достатъчно коректни хора и с 15 мнения...
Успех с продажбата

Като цяло е условно, с цел да няма много спам!
 
Ако сайта все още не е продаден моля пратете ми повече информация и линк, имам сериозен интерес. Благодаря .
 

Горе