Продава се: Продавам разработен онлайн магазин

От: Продавам разработен онлайн магазин

Има ли краен срок за продажбата на онлайн магазина? И може ли да се плати на вноски? Онлайн магазина прави по 1500 лв. на месец според написаното от вас, цената
която искате е 7000лв. Ще ви плащам всеки месец по 1000лв. за 7 месеца.
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Има ли краен срок за продажбата на онлайн магазина? И може ли да се плати на вноски? Онлайн магазина прави по 1500 лв. на месец според написаното от вас, цената
която искате е 7000лв. Ще ви плащам всеки месец по 1000лв. за 7 месеца.

:lol: :D :lol:
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Има ли краен срок за продажбата на онлайн магазина? И може ли да се плати на вноски? Онлайн магазина прави по 1500 лв. на месец според написаното от вас, цената
която искате е 7000лв. Ще ви плащам всеки месец по 1000лв. за 7 месеца.
Здравейте,
Ако желаехме плащане на вноски, сайтът щеше да бъде под наем, а не за продажба :)
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Може ли и на мен информация за това кой е сайта, 1500 лв печалба или приход е, какво включва цената, какви са посещенията и т.н. ?!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

повече инфо на ЛС моля, благодаря :)
 
Сайта е продаден, значи вече може да се спами темата?

Пускал си доста спам линкове за да рекламираш сайта по форуми и сайтове и е лесно човек да разбере кой е магазина и без да му пращаш лс.
Никога не съм подозирал че подобен сайт може да направи 1500 лева печалба?
Предполагам сметката ти е че няма разходи и 1500 лева са приходите, а разходи не смяташ, защото си комбинирал с други дейности?
това означава че има оборот 3500 - 5000 на месец - 3-5 поръчки на ден?
явно има интерес към подобни дрънкулки, което ме озадачава наистина и не се обиждай но ми е трудно да го повярвам.
ако сайта прави по 1500 лева печалба ей така без труд месечно, защо да искаш да го продаваш за 7 000 при положение че това са пари за 4-5 месеца?

Явно аз нещо не съм дорасъл и не разбирам така описаната ситуация :)
фейсбук групата е с 8 000 фена, не е правена платена реклама, а активноста е много слаба, което ме озадачава, как активни клиенти лайкнали страницата не се вживяват и не пускат коментари за продуктите и лайквания и шервания?

Ак оне ти с еобяснява, разбирам, ако на новия собственик не му се обяснява също разбирам :) и е наистина разбираемо да не го прави по една или друга причина... :wink:
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

да, наистина, във всички доста оборотни страници на магазини, под всеки пост има поне по 15-20 лайка и 3-4 коментара, на този имаше по 3-4 лайка...
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Привет, би ли изпратил и на мен информация. Благодаря!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

И аз да напиша един офтопик един път.

Винаги ми е супер смешно когато видя потребители като "aol". Специално се е регнал човечеца за да получи повече информация...

Защо тези хора не четат всички коментари?!?!?!?!?!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Може ли на лс линк + малко повече инфо.. благодаря!
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

Има ли краен срок за продажбата на онлайн магазина? И може ли да се плати на вноски? Онлайн магазина прави по 1500 лв. на месец според написаното от вас, цената
която искате е 7000лв. Ще ви плащам всеки месец по 1000лв. за 7 месеца.

Луд си ей:lol:
 
От: Продавам разработен онлайн магазин

чОВЕка може още 2-3 пъти да го продаде от такива заблудени :lol:
 

Горе