Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

9876

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайта е с около 3500 уникални посещения на ден
Цената на рекламата е 50 лева за месец. Ако платите за два месеца Цената ще е 70 лв.
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Ето го и сайта get-free-license-for-nod32.blogspot.com

За контакти iop8888 abv.bg

Ето и снимка която показва посетителите prikachi.com/images/348/3235348f.png
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Колко ли време ще съществува тоя сайт с тези серийни номера ????
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Колко ли време ще съществува тоя сайт с тези серийни номера ????

Ами сайта съществува от 3 години и ще продължава да съществува .
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Не се знае в кой момент ще изядеш банана ... но бъди сигурен че някой ден ще стане
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Не се знае в кой момент ще изядеш банана ... но бъди сигурен че някой ден ще стане

Като не си заинтересован не се заяждаи .
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

В тоя форум сме за да си помагаме, не за да се гърбим. Всеки трябва да знае, че в един момент парите им за реклама може да са дадени на вятъра ....
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

В тоя форум сме за да си помагаме, не за да се гърбим. Всеки трябва да знае, че в един момент парите им за реклама може да са дадени на вятъра ....

От доста време съм на челна позиция в Google и досега съм нямал никакви проблеми prikachi.com/images/632/3235632v.png
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Добре де, ти на колко години си че трябва да ти се обяснява кое е законно и кое незаконно? При едното печелиш пари и си ги харчиш както намериш за добре а при другото също можеш да печелиш само, че до едно време в което някой ти почука на вратата ...
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Добре де, ти на колко години си че трябва да ти се обяснява кое е законно и кое незаконно? При едното печелиш пари и си ги харчиш както намериш за добре а при другото също можеш да печелиш само, че до едно време в което някой ти почука на вратата ...

На 20 съм и ми е ясно кое е законно и кое незаконно
В света има много подобни на моя сайт сайтове
И те както и моя споделяме информация в нета
Торентите законни ли са
Не са
Но бачкат
Е и моя сайт не е законен
Но бачка
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Добре де, ти на колко години си че трябва да ти се обяснява кое е законно и кое незаконно? При едното печелиш пари и си ги харчиш както намериш за добре а при другото също можеш да печелиш само, че до едно време в което някой ти почука на вратата ...

Не виждам какъв е смисъла да се всява паника.
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Това с дневните посетители така изрязано, лесно може да представя импресиите на блога.
 
От: Продавам реклама в сайт с 3500 уникални посещения за един ден

Човека няма да има проблеми с блога защото в сайта на "НОД" user: и pass: са изложени публично, и без никакво заплащане всеки един може да си обнови Нода аз лично го правя и от сайта и от блога на момчето! А и в сайта невидях някаде да е описано че е забранено разпространяването на username: и password: ;)
 

Горе