Продава се: Продавам реклама в Zazz.info

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Zazz.info е сайт каталог, който съществува повече от 6 години. Индексира се много добре от Google и дневните посещения са от 300 до 400 уникални, а в празничните месеци като ноември и декември и повече. Месечните уникални посещения са над 10 000. Тези посещения се поддържат вече няколко години! Предлагам в сайта следните видове реклама:
- банер 336х280рх най-горе вдясно в статията и на всички страници - 50 лева на месец
- банер 160х600рх вляво под менюто на всички страници - 30 лева на месец
- банер 336х280рх най-отдолу, под статиите на всички страници - 15 лева на месец
- ваша статия с до три линка в нея, която да присъства в подходяща категория - 20 лева еднократно
- линк към ваш сайт в статия по избор - 10 лева еднократно
- линк към ваш сайт на началната страница под търсачката вляво на Zazz.info - за 1 година 90 лева, за 6 месеца -60 лева

Най-ниски цени за реклама в сериозен сайт!



За връзка с мен:
София
Николай Николов
Тел.: 0884150018
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама в Zazz.info

Нови по-ниски цени за реклама. Всички посещения към сайта идват от Google. Сайт с история, който вече 6 години поддържа постоянни посетители.
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

За сега не предлагам размяна на банери, но ви благодаря за предложението.
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

Поради многото запитвания предлагам и линк на първата страница на сайта за 6 и 12 месеца. Описал съм в темата цените
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

Нямам интерес за размяна на банери, но благодаря за предложението
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

Намаление от 30% от цената на всички видове реклама и до 50% за поръчка на повече от 4 реклами!!

Офертата ваши за първите 10 човека!
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

предлагам размяна на банери , ако има интерес ми пишете на лична...Сайтовете са ми предимно с бг потребители

Интересувам се от размяната на банери. Ако все още търсиш размяна пиши.
 
От: Продавам реклама в Zazz.info

Дай и аз да ти ъп-на темата.. Че да взема да си ъп-на и постовете :D
 

Горе