Продавам реклама - добра оферта ! bg-games.net - Page Rank 3

iasen_h

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,ето и моята оферта за реклама.

Сайта : bg-games.net - Page Rank 3
индексирани страници : над 990 стигат над 1000
Уникални посещения : 500 + (през почивните дни ,петък ,събота и неделя посещенията скачат с по 100 уникални стигали са до 720 уникални )
Импресий : средно 3000 + нагоре
Брояч тъпото tyxo -> : http://www.tyxo.bg/?59941 не показва много много статистика но съм с него повечето трафик идва от google
Общо файлове в сайта : 1,160 като всеки ден се увеличават тъй като добавям игри.
Има една статистика в сайта Играно днес .Всеки ден се изигриват по около 3000 игри изиграно 2600 + някой път 3000 и нещо стига се и до 4000 изиграни игри
Общо регистрирани потребители : 296

Начин на плащане : Банков Превод , paypal , Пощенски запис !

ЦЕНА ЗА РЕКЛАМА 120х240 от ляво ПО ДОГОВАРЯНЕ - СВОБОДНА

Цена За реклама 468х60 под всеки файл - ЗАЕТА ЗА 3 МЕСЕЦА - КУПЕНА

ЦЕНА ЗА ЛИНК В ГРАФА ПРИЯТЕЛИ - 1,50 лв. на месец .Минимална поръчка за линк 2 месеца.!
Приемат се отстъпки за поръчка повече от 3 месец.
Ако цените не ви харесват може да се приеме някакъв коментар но смятам че са доста добри(въпреки че сме в криза :D).


Реклама предлагам на 2 места тъй като толкова има свободни.

1-вата реклама от ляво 120х240 (СВОБОДНА) досега като съм слагал банери това беше най-активната позиция от която всички бяха най-доволни.Преди имаше черен банер 120х240 към даден сайт и имаше доста кликове всеки ден.ВИНАГИ СЕ ВИЖДА БАНЕРА КОГАТО СЕ ИГРАЕ ИГРА КОГАТО НЕ СЕ ИГРАЕ ИГРА ТОЙ Е ВИНАГИ ВИДИМ.

демо 1 ->


Реклама 2 (ЗАЕТА ЗАСЕГА - КУПЕНА ) : 468х60 банера ще стои точно под всяка игра всеки файл преди като го ползвах имаше доста добра кликаемост тази позицйия . ЗАЕТА ЗАСЕГА !
Демо 2 (ЗАЕТА ЗАСЕГА) - КУПЕНА ->
 
Последно редактирано:
От: Продавам реклама - добра оферта !

Айде малко ЪП . ЦЕНИТЕ ПО ДОГОВАРЯНЕ - МОЖЕ ДА КУПИТЕ НА МЕСЕЦ , НА КЛИК , НА ИМПРЕСИИ, КАКТО ИСКАТЕ.

Само линковете са с цени от мен 1.50 на месец линк в сайта. !
 
От: Продавам реклама - добра оферта !

Остана само позицията в ляво 120х240 ако имате банер 120хмалко повече примерно 120х300 пак може да се сложи там ..само етака казвам но стандартен банер най-добре


Само позицията в ляво 120х240 остана СВОБОДНА (Тя е най-активната позиция с най-добра кликаемост) ЦЕНА ПО ДОГОВАРЯНЕ


И останаха 2 линка още в приятели цена за линкове 1 месец - 1,50 лв. при повече от 3 месеца отстъпка при линковете .

Когато другите позиций се освободят ще кажа сега е свободна само тази 120х240 и 2 линка .
 
От: Продавам реклама - добра оферта !

Прати ми на ЛС цена за 6 месеца.


Пратих ти ЛС с оферта за 6 месеца ЛИНК..


Рекламата 120х240 все още е свободна очаквам вашите предложения . който се интересува !
 
От: Продавам реклама - добра оферта !

Мястото 120х240 в ляво само то остана свободно ако някой го иска чакам вашите ЛС и предложения . В момента на това място съм сложил реклами от Etarget но СВОБОДНО Е ;)


ЦЕНА ЗА МЯСТОТО 120х240 ляво-център на сайта - ПО ДОГОВАРЯНЕ !
 

Горе