Продавам реклама..

bad_rado

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ето сайта http://crazy.expgam1ng.com предо около 30 минути беше офиялно открит.

За една реклама във headera 50 стотинки..

А за реклама след поста 2 лева.

Ако има желаещи свържете се със мене на Skype: djoni_parkour
 
От: Продавам реклама..

ТИ СИ УНИКАЛЕН СЛУЧАЙ...
 
От: Продавам реклама..

Здравей и добре дошъл!
Чудесно е, че си стартирал с проект, но ти предлагам да развиеш форума, да го напълниш с потребители и интересни теми и тогава да търсиш рекламодатели.
В този вид, както е в момента и без пари да даваш позиции, никой няма да се навие.
По-лесният вариант за теб беше да направиш един блог и с него да стартираш...

Желая ти успех!
 
От: Продавам реклама..

Когато стартираш даден проект, добре е да мислиш напред. Интересна ли е тематиката на форума, защото да се регистрирам в него, а не в друг? Има ли други подобни форуми? С какво моя форум е по-добър от другите? Какво повече мога да предложа на потребителите?
Много трудна задача е развитието на един форум, особено сега, когато блоговете цъфтят и връзват.
Не искам да те отчайвам, но не виждам бъдеще в подобен проект, особено ако мислиш да изкарваш пари от него!
 
От: Продавам реклама..

Добре, а сумата от 50 стотинки как ще се плати? Повярвай ми никой няма да тръгне по пощите и банките да се излага, а в PayPal мисля че по-малко от 1 евро неможе да се праща :)
За това помисли ли?

Поздрави.
 
От: Продавам реклама..

Добре, а сумата от 50 стотинки как ще се плати? Повярвай ми никой няма да тръгне по пощите и банките да се излага, а в PayPal мисля че по-малко от 1 евро неможе да се праща :)
За това помисли ли?

Поздрави.

Много лесно. Чакаш го на Сточна гара и му връчваш пакет семки.
 
От: Продавам реклама..

Бързо го развивам

http://prikachi.com/files/1117287X.png

Сега вече има ли желаещи ?

Не само посещенията са важни в един форум, а регистрираните и реално пишещите. Трафик можеш да си купиш, но не и редовни посетители...
 
От: Продавам реклама..

Скоро ще е това.. Ще има много регистрирани и активни потебители...
 

Горе