Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Допълнителен FAQ, тъй като зачестиха еднакви въпроси по ЛС и мейлите. Периодично ще го допълвам при проявен интерес:

В. Защо не публикуваш сайтовете в самата тема? Поради опасения от Гугъл филтър ли го правиш или по друга причина?
О. Гугъл нямат отрицателно отношение към подобен вид реклама, освен ако не се рекламират сайтове и изображения, които противоречат на програмната им политика. Тези 10 сайта се избират от по-голямо множество съобразно свободните рекламни позиции за момента, което означава, че списъкът не е еднакъв постоянно, следователно няма голям смисъл постоянно да пускам линкове в темата. При запитване по ЛС пращам актуален списък на 10 сайта, в които има свободни импресии. В определени случаи е възможно и таргетиране, т.е. да се замени даден сайт с друг, по-подходящ за целите на рекламодателя.

В. Защо цените в темата са по-ниски от цената в подписа?
О. Посочените цени са промоционални за този форум и са много по-ниски от рекламните тарифи в самите сайтове. Тази разлика е един вид отстъпка като за рекламни и PR-агенции, тъй като посетителите на този форум обикновено управляват по-голям обем проекти (техни собствени, както и и на клиенти) и целта ми е да им привлека вниманието върху качеството и цената на предлагания продукт, след което, ако останат доволни, може би ще продължат с рекламата и с промотирането на услугата. В същото време чрез промяна на пакетите (на включените в тях сайтове) по-успешно пласирам свободните импресии за кратки периоди от време, което ми позволява да запазвам подобни "дъмпингови" цени.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

strana е точно момче ... аз се включих, като това е част от "проба и грешки" подхода ми ... какво ще стане, никой не знае, но трябва да се опита...
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Благодаря за "момче"-то :) То ме подсети за незабравимото юлочкино "Парниша" от "12-те стола" :D
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Тъй като март е гаден месец, то промоцията ще свърши на 1 март и потенциалните нови рекламодатели ще са на стандартните цени. Вече публикувалите свои банери рекламодатели ще запазят правото си на цената от 5 лева след изтичане на кампаниите им, ако решат да продължат и по-натам.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Изпрати ми сайтовете на лично съобщение.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Изпратени са.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Изпратени са.

За сайта - не е забранена рекламата на сайтове за запознанства за възрастни, но трябва да се внимава с изображенията върху банерите (да няма adult-елементи).
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Интересувам се. Ще ми изпратиш ли сайтовете?
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Изпратени са на ЛС.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Благодаря ти за бързата реакция. Готов съм с 1 банер за 3 месеца. Пиши ми как да действам.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Благодаря и аз. Прати банера (размери 300x250 или 728x90) на baneri at stranabg dot com , за да може да се активира кампанията. В отговор ще изпратя атрибутите за плащане (чрез ePay.bg или PayPal).

Поздрави
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Благодаря много strana. Сделката стана за 10 минути.
 
От: Продавам рекламни позиции с размери 300x250 в 10 сайта за 5 лв/мес. общо

Зимната промоция приключи за нови рекламодатели. Стандартните пакети са следните:

Продавам рекламни позиции с размери:
1) 300x250 в 10 сайта (на български).
2) 728x90 в 10 сайта (на български).

Цената за реклама е 10 лева общо на месец за 1 банер във всичките.

Общо импресии - към 500 000.
Ежеседмична статистика по мейл за броя показвания и кликове по дни.
Неограничена ротация, т.е. негарантиран брой на импресиите на банер.
примери:
1) ако има 5 рекламодателя с по 1 банер, то вашият банер ще се показва веднъж на всеки 5 импресии (или ще се показва 100 000 пъти на месец).
2) ако има 10 рекламодателя с по 1 банер, то вашият банер ще се показва веднъж на всеки 10 импресии (или ще се показва 50 000 пъти на месец).
Списък на сайтовете можете да получите на ЛС.
Плащане - чрез Paypal или ePay.

За други допълнителни въпроси може и в темата.

отстъпки за срок:
- за 3 месеца - 10% - 27лв. oбщо
- за 6 месеца - 15% - 51лв. общо

Допълнителна информация
 

Горе