Продавам сайта teensbg

pgplamen

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Дълго мислих какво да правя с този сайт /www.teensbg.com/ защото не ми остава време да го поддържам и реших да го продам. Сайта няма приходи посещенията в момента са около 100 уникални сайта е на около година. Голяма част от статиите (поне 80%) са превеждани така че няма дублирано съдържание. Сайта в момента е с PR 3 като го гледам беше с PR 4 но ...... Цена min 150 лв. не знам това много ли е малко ли е но никога до сега не съм продавал сайт. Сайта има събмит поне на около 150 места. Ами това е от мен не ме съдете строго. Очаквам вашите предложения.
 
От: Продавам сайта teensbg

Много симпатично сайтче, успех с продажбата :)
 
От: Продавам сайта teensbg

Сайта ти е много хубав,дано се намери мераклия да го вземе и да се занимава с него.
 
От: Продавам сайта teensbg

Много ми харесва. Мисля че изглежда много приятно и стилно. Заслужава си парите, дано се намери някой да иска подобен сайт! Успех!
 
От: Продавам сайта teensbg

Що не пуснеш малко линкове за продажба?
Махни си приятелите и пусни 6 изходящи за по 5 лева примерно. Ще ти идват по 30 лева на месец и за 5 месеца ще си му взел 150 лева.
Друг вариант е да сложиш СМС реклама - познатата схема с изместванията.
 
От: Продавам сайта teensbg

Да и това е идея с линковете трябва да помисля и за това. Тази система с СМС не ме кефи щото ти прибират голяма част от парите. Благодаря за съветите и ще помисля върху тях.
 
От: Продавам сайта teensbg

Имам едно въпросче - темата на уърдпрес която ползваш е Quadro http://www.elegantthemes.com/gallery/quadro/. Според техните условия за ползване:

"The standard license provided with the ElegantThemes membership grants only personal use of the themes. This means that you can use the themes on as many of your own websites as you like, but you are not permitted to redistribute the themes to other people. If you are a web developer, however, and would like to use our themes for your clients, then you can purchase the Developers License for a one time fee of $89.00." - Стандартния лиценз е към $30тина ако не се лъжа. Аз го имам и го ползвам за - http://kofti.bg/.

Въпросът ми е - хубаво продаваш сайт за 150лв., но имаш ли закупен лиценз за темата, която ползваш?
 
От: Продавам сайта teensbg

да хубав е сайта бих го взел, но в момента не съм много стабилен финансово. Надявам се да потръгне.
Поздрави.
 

Горе