Продавам сайта www.igrite-bg.com

mypagebg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Затварям темата.Благодаря на всички, които се включиха по един или друг начин.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Реших го по следния начин.Тухо брояча, изкарва малко повече потребители от www.google.com/analytics. Компонет, който специално е писан за статистика на посещаемоста на сайта ги изкарва двойно повече. Никой, не може да каже точно на 100% колко е реално посещаемоста на сайта му, именно поради тази причина казах "Според".И дадох за пример него, защото ако някой прояви интерес, може да му покажа графиката.
 
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Колко му търсиш?
Трафика от къде идва? Аз тиксо на тоя сайт не виждам ... дай един screen shot от аналитикса ..
Може да видиш колко са посетителите ако имаш awstats Например на сървъра ...
 
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Тиксо нямам вече понеже вного взеха да се излагат и ми писна.
 
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Реших го по следния начин.Тухо брояча, изкарва малко повече потребители от http://www.google.com/analyticswww.google.com/analytics. Компонет, който специално е писан за статистика на посещаемоста на сайта ги изкарва двойно повече. Никой, не може да каже точно на 100% колко е реално посещаемоста на сайта му, именно поради тази причина казах "Според".И дадох за пример него, защото ако някой прояви интерес, може да му покажа графиката.

всички броячи изкарва леки разлики, за което си има причина: функцията която смята за колко вереме 1 ИП може да се брои пак за уникално. Тя е на сякаде леко разли4на. И за момента може да се вярва предимно на Г, а не на тиксо :)

може ли да погледнем тиксото което си махнал.
 
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Тиксо нямам вече понеже вного взеха да се излагат и ми писна.
няма ли да ми отговориш?
Колко му търсиш?
Трафика от къде идва? Аз тиксо на тоя сайт не виждам ... дай един screen shot от аналитикса ..
Може да видиш колко са посетителите ако имаш awstats Например на сървъра ...
 
От: От: От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Според офертата, сайтът прави по толкова на месец :)

Според основното правило, сайтът струва толкова колкото някой дава за него. И точно в момента igrite-bg.com струва 200$ :) до следващия бид ;)
 
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

rtsoft - давам начална цена. Може и по $10К да прави на месец но няма начална цена. А за сайт с 1.4М ранк в алекса - едва ли прави над 700-1100 уникални на ден (не посещения а уникални посещения) Както и да е ... моята цена остава.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайта www.igrite-bg.com

Аз не ми се занимава с такива продавачи, питаш го директно нещо, той се прави, че не знае ...

Той и такива майли пише "раздвоен съм", "чудя се", "трябва да си проверя 1во хороскопа" ... слаба работа.
 

Горе