Продавам сайта www.weekends.bg

Beavis Bg

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Домейн Име | URL - www.weekends.bg
Дата на Регистрация - 14/02/2012
Уникални Посетители за Месец - 4000
Импресии на Месец - 5440
Регистрирани Потребители - 200 + 850 FB фена
Back Links - 718

Уникално Съдържание - Да, добавят се около 10 обяви месечно, но не е правена реклама до момента
Система - custom
Дизайн - custom

Приблизителна Цена - 20 000 лв.
Начини на Плащане* - банков път, на ръка

Сайтът е с уникален домейн, който може да е много полезен в сферата на туризъма и екскурзиите. Не е правена реклама до момента, както и е направена само начална СЕО оптимизация. Сайтът се продава, защото нямаме средства, за да го поддържаме и рекламираме успешно

За повече информация - пишете на [email protected].
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Правилно ли виждам 20 хиляди лева?
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Ако не се лъжа и дизайна не е уникален. Прекалено много искате за този сайт.
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Що не пробва с още една нула!!! Какви приходи има сайта за месеца?
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Да, колега. Обясни кое в този сайт струва 20 бона. Няма трафик, не е рекламиран, през 3 дена се добавя нещо...?
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

е преди беше за 75 бона сега е евтин
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

е преди беше за 75 бона сега е евтин

а аз знам,че от началото се продаваше за шест цифрена сума (ако не се лъжа) :shock: Ако го свалиш на 15к съм склонен да преговаряме 8)
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Цената подлежи на договаряне. Продажбата не ми е спешна, ако се намери желаещ за преговори - да ми пише.
Поставил съм такава цена предвид сумата, която е заплатена за направата, времето, което е отнело и т.н. Уникалноста на домейна е основен плюс, но за съжаление в България не се разчита на такива неща... Подобен домейн в чужбина би се продал веднага.
Посещенията са най-лесната част, може да се направят 2000 посещения на ден и 20 000 потребители във ФБ в рамките на няколко седмици. Основната ми идея е да намеря спонсор, но ако не стане - тъй като нямам възможност да пусна достатъчно реклами и към момента нищо не се случва със сайта, съм го пуснал за продажба.
Всъщност е доста лесно да се присмиваш и оплюваш, но ако някой се замисли реално - за такъв домейн и готов сайт, който има и клиенти - къщи, които рекламират, цената си идва на мястото.
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Слез на земята, те преди мене ти го казаха, че за недоразвит сайт няма как да получиш 20бона.
Поставил съм такава цена предвид сумата, която е заплатена за направата, времето, което е отнело и т.н.
Голям майтап
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

.....
Всъщност е доста лесно да се присмиваш и оплюваш, но ако някой се замисли реално - за такъв домейн и готов сайт, който има и клиенти - къщи, които рекламират, цената си идва на мястото.

Да ме светнеш колко столетия ще са необходими за да се избият 20те хилки от къщите, които рекламират, че да си дойдат нещата наистина на мястото си.
Второто нещо - подобен скрипт би струвал (на око и доста пресилено) най-много хилядарка. Остатъка за какво да ти се дава?
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Кое му е уникалното на домейна толкова? .bg домейни има свободни ама колкото искаш.

Домейнът е нов. Фейсбук групата е нищожна. Посетители почти няма. Съдържание няма. Приходи няма. План за развитие няма. Дизайнът го няма. Може и хиляди да си хвърлил по него, но това не означава, че крайният резултат отговаря на тази цена. Според мен една приемлива цена за това нещо (ако приемем, че всичко е написано като хората) е около 400-500лв.

За цена 20 000лв този сайт трябва да изкарва поне по 1000 месечно, за да е оправдано.
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Кое му е уникалното на домейна толкова? .bg домейни има свободни ама колкото искаш.

Домейнът е нов. Фейсбук групата е нищожна. Посетители почти няма. Съдържание няма. Приходи няма. План за развитие няма. Дизайнът го няма. Може и хиляди да си хвърлил по него, но това не означава, че крайният резултат отговаря на тази цена. Според мен една приемлива цена за това нещо (ако приемем, че всичко е написано като хората) е около 400-500лв.

За цена 20 000лв този сайт трябва да изкарва поне по 1000 месечно, за да е оправдано.


На същото мнение съм!
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Кое му е уникалното на домейна толкова? .bg домейни има свободни ама колкото искаш.
Да, съгласен съм, че домейнът patravikone.bg е свободен, но надали някой, който търси екскурзия за уикенда ще потърси точно това в интернет...

Домейнът е нов.
Факт - не е банван, няма нежелано съдържание и т.н.

Фейсбук групата е нищожна.
За 200 лв. можех да добавя 20 000 фена. Това по-добре ли щеше да е или само да е едно подлъгване на инвеститорите?

Посетители почти няма.
Нали и аз това казвам, а това е и идеята за продажбата?

Съдържание няма.
Има над 130 регистрирани хотела/къщи, които ако някой се занимава със сайта, могат да бъдат разработени. Всички са се добавили сами, т.е. имат интерес към реклама в сай

Приходи няма. План за развитие няма.
Сигурен съм, че който е прочел самата ми оферта, може да отговори на тези заучени фрази.

Дизайнът го няма.
Според Вас - да, но имаме доста посетители, които го харесаха и им е удобен. Предишния домейн на същия сайт има по 500-700 посещения на ден.

За цена 20 000лв този сайт трябва да изкарва поне по 1000 месечно, за да е оправдано.
Така е. Но, както съм написал, не ми е основна цел да го продават, затова - ако има желаещ, можем да говорим, ако не - ще го развивам, просто ще стане по-бавно.
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

от реклама на къщи и хотели след 10 години ще се избие инвестицията, това го знам от личен опит
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

WEEKENDSBG.COM - свободен, $10, бързо да го регнеш.
 
От: От: Продавам сайта www.weekends.bg

Пич, пий си хапчетата.

<meta name="description" content="Уикенд, България, Почивка, Туризъм, Празници, Градове, Уикенди, София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Плевен, Велико Търново, Стара Загора, Видин" />

Само този ред ще отчае всеки инвеститор, показвайки му с какво би се захванал. Всичко му е абсурдно сбъркано на сайта. Не знам защо се излагаш така, предлагайки недодяланото си творение за луди пари.
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

...Поставил съм такава цена предвид сумата, която е заплатена за направата, времето, което е отнело и т.н. ....
Ей сега вече те разкрих ! Признай си , че си от Министерството на Земеделието, където така реалистично оценявате нечовешките усилия нужни за направата на сайт или фен страница във Фб!
Колегиии, не мрънкайте за цената, а налазвайте, защото сигурно са платени поне 50К (РЕАЛНО ЗАСЛУЖЕНИ!!!) лева, а сега се продава повече от двойно по-малко ! Засрамете се де ...
 
От: Продавам сайта www.weekends.bg

Предлагам сайт на 1 година!
Развит със над 2000 посещения на ден!
Много оптимизира страници!
Много смс услуги в него!
Над 200лв. доход на месец!
Цена : 19 999лв.
Малко съм ироничен към това момче. Попринцип имам точно такъв сайт и не го продавам, но ако някой ми даде близка до тази цена(правя отстъпка до 5000лв. :D)
съм готов да го продам веднага. Даже няма да се замисля. Това са много пари! На този пич май това не му е ясно. Недоразвитите сайтове вървят до максимум
1000лв. Явно си мисли че този форум е германски. Младеж осъзнай се в България се намираш!!! Правя подобен сайт и го развивам до твоето ниво за 1 месец.
Ако беше толкова лесно до сега да съм станал милионер от продажба на сайтове!!! :D
 
От: От: Продавам сайта www.weekends.bg

Да, съгласен съм, че домейнът patravikone.bg е свободен, но надали някой, който търси екскурзия за уикенда ще потърси точно това в интернет...
Предвид, че weekend не е българска дума, сигурен съм че има достатъчно свободни .bg домейни, които да са похдодящи за такъв сайт.


За 200 лв. можех да добавя 20 000 фена. Това по-добре ли щеше да е или само да е едно подлъгване на инвеститорите?
Да, по-добре ще е. Значи в случая посетители и фенове няма, но по твоите думи това било най-лесното и не е водещо при продажбата, а всеки можел да го направи за няколко седмици. В такъв случай направи 70-80 хиляди човека група, направи по 2-3 хиляди уникални посещения на ден, генерирай някакви месечни приходи и си пусни пак обявата след 2 седмици.

Има над 130 регистрирани хотела/къщи, които ако някой се занимава със сайта, могат да бъдат разработени. Всички са се добавили сами, т.е. имат интерес към реклама в сай
Хубаво, да приемем има някакво съдържание. То обаче не е добавено и разработено от теб - с други думи не си инвестирал в това.

Според Вас - да, но имаме доста посетители, които го харесаха и им е удобен. Предишния домейн на същия сайт има по 500-700 посещения на ден.
Не съм казал, че не е удобен. То и сайтовете от 95-та година бяха удобни. Мисълта ми беше, че за 20 000лв пари този дизайн трябва да е по всички днешни стандарти, да е пригоден за мобилни устройства, да изглежда перфектен и изпипипан до последния цвят, шрифт и маргин. А и не говорим само за дизайна - функционалността му е силно огранична.

Така е. Но, както съм написал, не ми е основна цел да го продават, затова - ако има желаещ, можем да говорим, ако не - ще го развивам, просто ще стане по-бавно.
В такъв случай по-адекватно беше да е обява за сътрудник/инвеститор с разработен план за развитие, потенциални печалби и възвръщане на инвестицията.
 

Горе