Продавам сайтове на мъжка и женска тематика

mitkowin

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Привет,

Информация какво продавам :

Womens.bg : ноември - януари 55120 уникални; 55% нови посещения; ср. продължителност 1:16 мин.; Степен на отпадане 70,59%. Трафика идва в следния ред : FB 50%, органичен 15%, svejo 10%, директен 5% , и останалото от различни места. Аудиторията ни е 20 -50 години – 72%. Мъже 27%, жени 73% ; Българи!!!
Към него върви и ФБ страница с 8400 фена
Доста линкове има към него и е събмитван на няколко пъти. PR2

Статии, уникални : Всички (963) | Публикувани (947) | Чернови (16). Всичките са уникални от различни копирайтъри!
Платформа WP с инсталирани доста плъгини. Има закупено и Судоко пак от човек от форума за 30 лв май беше! Тема : Sahifa, която е закупена от предишния собственик за 50$. от нас е къстаизирана.
Сайта е закупен от тук преди 8-9 месеца мисля за 800 лева с около 400 статии.
Допълнително сайта разполага с още няколко закупени теми!

Месечно приходи : ноември - януари : 112,62 Евро адсенс, 150 лева банер реклама, 99 лв. Платени статии.
Хостинг : VPS като при покупка ще ви подаря споделен за няколко месеца от Superhosting (на VPS е защото имам доста сайтове)
Womensbg - 23.08.2014 изтича

Причина за продажба: от седмица нямам време да се занимавам и не го обновявам. Изкарал си е парите, а останалите проекти, които имам са доста.


Бонус към него:

Zamajete.com : 15720 уникални; 75% нови посещения; ср. продължителност 1:02 мин.; Степен на отпадане 75%. Трафика идва в следния ред : FB 70%, органичен 5%, svejo 7%, директен 5% , и останалото от различни места. Аудиторията ни е 25 -50 години – 72%.; Мъже 37%, жени 63% ; Българи
Статии уникални : Всички (65) | Публикувани (60) | Чернови (4) | Чакащи (1)
Платформа WP с инсталирани доста плъгини. Тема : Sahifa къстамизирана.
Сайта е направен преди няколко месеца от мен.
Месечно приходи : ноември - януари : 2,62 Евро адсенс, 20 лева банер реклама, 20 лв. Платени статии.
zamajete.com - 23.08.2014 Изтича

Към него върви и ФБ страница : 3600 фена!

Условия на сделката :

Домейни zamajete.com ; Womens.bg платени до 23.08.2014
Платформа : WP + платени теми + къстъм дизайн + Судоко ( приблизителна цена от това което съм гледал из форума 300- 500 лева)
Хостинг : 3 месеца подарък от Супер Хостинг : Супер Про ( цена 38,25 лева )
Статии : 1028 Уникални (приблизително по форумни цени 3000 лева, а реално са и платени :) )
ФБ Страници: 8400 + 3600 = 12000 фена (приблизителна цена по форумни цени 150 лева само дето тук са харесвали наистина :) )
Приходи : 514 лева от ноември до януари ( 171 месечно средно, макар, че януари беше убит месец) Адсенс пускам картинка, рекламните статии и банери се виждат.



Цена : 1650 лева по банков път без ДДС (възможност за ф-ра), крайна! Мисля, че е справедлива, и за пазърлъци ще трябва добре да сте подготвени...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Време за възвращаемост 10 месеца ако задържите това темпо и ако си намерите рекламодатели и продавате статии :)

Начин за връзка и допълнителна информация : skype : mitkowin

В момента суперхостинг са се наакали малко и въпреки VPS-a може да ви цикли малко!

p.s. обикновено купувам от тук и ако пропускам нещо при продажбата пишете за да го добавя!
p.s.2 Не разбирам защо останалите продавачи не споменават цена и линкове, за мен не е проблем и не държа да си пълня пощата :)
 
От: Продавам сайтове на мъжка и женска тематика

Ето това е обява за продажба, стегната и същевременно описано всичко необходимо. Успех на новия собственик, сайтчетата си заслужават.
 

Горе