Продавам сайтче

kanadeca

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Сайтчето е за музика. Разполага с голям набор от песни и видео клипове. Базира се на моднати готови системи, приобщени с общ дизайн. Сайтчето върви добре, но спешно ми трябват пари и възникна нуждата от продажбата му.

http://directory.sootle.com/website-worth/ го оценява на $16,104.00 Аз, разбира се не му искам чак толкова много.

Сайтчето държи добри позиции в бгтоп.нет в съответната категория. Има средно по около 400 уникални и 470 презареждания, които генерират около 5-6000 импресии дневно. Вероятно над 90% от посещенията идват от [direct hit], което ще рече, че сайтът има постоянна аудитория. За февруари има над 12 500 посещения, от които над 11 000 уникални и над 130 000 импресии. (Пропуснах да кажа, че броячът не отчита посещенията във форумът, където идват доста хора от гугъл, заради индексираната информация.)

Има регистрирани над 120 души за последните 3 дни (от тогава е пусната регистрацията). За тези 3 дни също са написани над 150 мнения във форумът.

При търсене в google от типа site:сайта излизат над 180 резултата като още мисля, че не е индексиран целият сайт.

В близките 2-3 дни ще интегрирам система за смс разплащания (за реклама с текстови линкове). Регистрацията е одобрена, само трябва да намеря време да поставя необходимите кодове.

Домейнчето е добро като се има предвид колко конкурентни сайтове има с подобни имена. This domain will expire on: 1/3/2009 8:58:26 AM

Колкото до хоста - изтича през февруари 2009. Планът е СуперХостинг в суперхостинг.бг

ИМЕТО ДАВАМ САМО НА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ ХОРА! ЗА ЦЕЛТА ИЗПРАТЕТЕ ЛС, В КОЕТО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСОЧЕТЕ ЦЕНА, КОЯТО БИХТЕ ОТДЕЛИЛИ ЗА САЙТА!

Поздрави на всички!
 

Горе