Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Продаден...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

да, що?
пък и ти си имаш регистрация с два поста там.

предлагал ли си сайта до сега за продажба?
може ли да ми изпратиш подробна статистика?
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Продаден...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Продаден...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

rtsoft

пиши ми лично,ще ти услужа с dp акаунт,докато продадеш сайт ;)
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

забелязах, че адсенса се показва на мястото на избраната игра и след това се скрива т.е. модифицираш начина, по който се показва рекламата - това може ли да се тълкува като нарушение на общите условия? имал ли си някакви проблеми - предполагам, че отдавна използваш този метод?

на скрийншотовете не се вижда, за кой канал се отнасят данните. може ли да добавиш обобщени за канал за период така, че да се вижда всичко?

би ли ме добавил към твоя аналитикс? ще ти пратя данни на лс ако си съгласен
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

еми....

яки туулки
ввв.therating.net ми вади половин милион долара? да му търся 200 хиляди долара поне?

:)

оферти на лични
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

rtsoft човек ако разчиташ на сайт да калкулира цената на друг сайт който е за продан. Само заради това нещо едва ли някой ще ти погледне офертата. Имал съм сайтове които правят стотинки а са оценени за хиляди. Така, че успех с продажбата !!!
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Продаден...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Продаден! Темата е ненужна вече.
Специални благодарности на radev, че ме просветли относно месечните си приходи, сега вече ще заспя спокойно :eek: :mad: :twisted:
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

ако купувача ти в СП се откаже драсни едно лс

благодаря и честито ако все пак не се откаже :D
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Мерси, дано не се налага да ти пиша :)
 
От: От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

ако купувача ти в СП се откаже драсни едно лс

благодаря и честито ако все пак не се откаже :D
Сайта има проблем с Ads поради слагане на линк към хазартни игри.
Рекламите се отварят в нов прозорец и във всички игри са модифицирани.Явно модифицирането не е по вина на собственика, но се е случило.Сложения линк обаче е.А сайта е супер и жалко за което.
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

brad1985, нищо не съм променял по кода, но рекламите се отварят в нов прозорец. Писах до съпорта, но вече трети ден нямам отговор. Поразгледах други, по-големи сайтове за онлайн игри и там беше същото - отварят се в нов прозорец. Интересното е, че се забелязва само при флаш банерите (лично аз останах с такова впечатление, но може и да греша). Научих за начина на отваряне от един от купувачите, и е разбираемо - не съм си кликал по рекламите досега и не ми е направило впечатление.
В самите игри - MochiAds показват Google реклами, отварящи се в нов прозорец, нищо нередно няма в това. AdSense приходите са си както винаги.
А къде видя линк към хазартни игри?
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

хвърлих един поглед над приходите ти на адсенс , но забелязвам , че ти имаш няколко сайта в тази ниша ( игри ) , това общите ти приходи ли са или само от него ? Питам те защото и аз имам няколко сайта за онлайн игри , но не съм оптимист за приходи от адсенсе , по-скоро за backlinks за следващите ми проекти .

Поздрави и успехи :)






Колкото и да не ми се ще, се налага да продам един от най-големите си и успешни сайтчета.

http://directory.sootle.com/website-worth/?url=www.allfreegames.eu $54740
http://websiteoutlook.com/www.allfreegames.eu $31090

Това е сайтчето, естествено - няма да търся такива суми за него, но вторият като че ли изчислява много реално - познава и печалбите от AdSense на ден. Но колкото и да съм на зор, под $15к няма да падна.
Отворил съм статистиките тук - http://www.allfreegames.eu/visits2.php , скрипта съм си го писал аз, поставете ?day=30.03.2009 за инфо за минали дни, ?refers=1 за линкващи сайтове (вкл. Google), ?nogoogle=1 за махане на тези от Гугъл и така. На заинтересованите ще дам пълни Analytics, AdSense и т.н. статистики. За реклама не е давана и стотинка. Посетителите (и приходите) се увеличават всеки месец (може би съм се справил добре с оптимизацията, като за начинаещ...).
Моля само за сериозни купувачи.
Наясно съм, че няма да стане за ден или за два, но парите ми трябват спешно, възможно най-скоро. След седмица може и да не ми трябват, но ще трябва пък друго да пожертвам и така.
От статистиките горе се вижда къде и за какво се ранквам добре в гугъл, за allfreegames съм 1ви, бия даже и .com-а. Там съм и за Bloons Tower Defense 3 и много от й разновидностите й, и правописни грешки - bloons tower defenCe, blons tower defense 3, balllooons td и т.н. Не знам какво толкова харесват в играта, но американци са луднали по нея и имам много посещения от нея.
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Мисля, че е логично като продаваш сайт да показваш конкретните, негови приходи. Един потенциален купувач няма да се интересува колко правят на месец другите ти сайтове...
Показаните горе приходи са само от продадения вече сайт.
 
От: Продавам сайт... Колкото и да не ми се ще

Човека го купи и го затри този сайт. Хех, ебаси фена :) Вече дава нот фаунд. Иначе е логично но каква е гаранцията, че ще покажеш реалните резултати за този сайт само?

Аз ако я бях видял тази тема по рано, слагам си адсенс кода за 3 дни, гледам какво се сабира и тогава средствата минават в така наречения ескроу фъндс. Седят си там 15 или 30 дни и след това ти ги отпускам. Така се продава сайт за 15к.

Поздрави и успехи
 

Горе