Продавам сайт (ПР2)

nik0lai

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Продавам още един сайт, става въпрос за frag-bg.eu
Това е игра в която всеки регистрирал се получава линк, който трябва да разпостранява ( 1 клик = 1 точка в класацията) Всеки месец раздавам награди.Сайта ще го продам след като раздам наградите (на 15 май)
Посещава се доста добре 1000-1400
tyxo.bg/?42774 - статистика
Домейна е регистриран февруари месец и му остава 1 година.
От сайта печеля от СМС услугата на wisdom.bg
Цената мисля да започне с наддаване (дано да има желаещи)
Първоначална цена 100 лв.
Плащането става с паричен превод по пощата.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт (ПР2)

Здравей, каква е печалбата ти на месец и от какво печелиш в сайта. Все пак трябва да се дават награди, а за да се дават награди трябва сайта да носи пари за тях. :)
 
От: От: Продавам сайт (ПР2)

Здравей, каква е печалбата ти на месец и от какво печелиш в сайта. Все пак трябва да се дават награди, а за да се дават награди трябва сайта да носи пари за тях. :)

Печеля от SMS-ите ,от един смс печеля 0.80лв.
На месец около 100 лв приблизително...
Ако се поставят и Adsense реклами печалбите ще са доста големи.
Продавам го защото с тези големи награди почти не съм на печалба :S
 
От: Продавам сайт (ПР2)

Аз на такъв сайт не съм сигурен, че може да се сложи и адсенс.. гуугъл ще баннат сайта 100% :)
 
От: От: Продавам сайт (ПР2)

Аз на такъв сайт не съм сигурен, че може да се сложи и адсенс.. гуугъл ще баннат сайта 100% :)


Възможно е ... :( и все пак имаш ли интерес :p
 
От: Продавам сайт (ПР2)

интересна оферта.. бих го купил, но нямам пари :D
Не знам защо го продаваш толкова ниско обаче.. Такива сайтове са доста посещавани... И защо адсенс да го баннат? Като се почне с всички тия .zzl боклуци , всичките имат Adsense докато мине номера... После влачат пари от реклама щото имат супер много уникални дневно...
 
От: От: Продавам сайт (ПР2)

Аз имам интерес, но да кажем, че се спорозумеем за цена, ако ти изпратя парите с пощенски запис каква ми е гаранцията, че няма да метнеш.

Не продавам сайт за първи път и не съм от тези хора...
 
От: Продавам сайт (ПР2)

Един съвет от мен почакайте човека да даде наградата на първия и втория и като се убедите че наистина ги е дал вземете сайта, че да не се случи после вие да плащате наградите за първите ......
Николай съжалявам за недоверието към теб но ........ Най-важното нещо е да спазващ обещанията към потребителите си
 
От: Продавам сайт (ПР2)

Не продавам сайт за първи път и не съм от тези хора...
Е да ама аз нямам как да знам това, нали?.


Ако искаш ми пиши ЛС и ако се разберем как да стане сигурно купуването ще купя сайта.

----------------------
Пожелания за рожден ден
Подаръци за всички поводи
 
От: От: Продавам сайт (ПР2)

Николай съжалявам за недоверието към теб но ........ Най-важното нещо е да спазващ обещанията към потребителите си

В темата съм писал че ще продам сайта след като раздам наградите (15-ти май)
 
От: От: Продавам сайт (ПР2)

Е да ама аз нямам как да знам това, нали?.


Ако искаш ми пиши ЛС и ако се разберем как да стане сигурно купуването ще купя сайта.

Ако имаш скайп направи ми пиши на nikolai4406 , там да се разберем
 
От: Продавам сайт (ПР2)

Вече пратих наградите :) Сайта се продава...дано има още желаещи :)
Очаквам вашите предложения на skype nikolai4406 или email nik0lai_[at]abv[dot]bg
 

Горе