Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Miroslav Hristov

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Не е активна вече тази обява - може да се премахне от админа за да не се объркват хората.

Здравейте, продава се сайт за групово пазаруване.
Един от първите 5 на нашия пазар.
Съответно с много добре познато име, много регистрирани потребители и над 100 действащи договора с търговци-фирми, които пускат и до момента.
Сайта е писан от програмисти и рисуван от дизайнер, а не някакъв сглобен скрипт или заготовка.
Работи перфектно почти 3 години и за това мога да твърдя, че има пълна функционалност.


Сайта може да се продаде заедно с фирмата или без нея.
На тази фирма няма и не е имало друга откривана дейност, освен сайта за групово пазаруване и договорите с фирмите през които минават плащанията.
В момента всичко е работещо и действащо и ако се купи с фирмата, може да се започне работа в момента.
Ако се прехвърля ще са нужни няколко дни за да се навържат плащанията.


Сайта е на моя позната, която се маха от България и за това продава всичко на много добри пари.
Аз не знам нещата в подробности, а тя не знае тези места, за това ви оставям телефона и:
Който има интерес да и се обади.

Цената на сайта е: 1500лв. Включва самия код на сайта, хостинг и домейн, фейсбук страница с повече от 20 000 души, Още поне 20 000 регистрирани абонати с имейли, следящи новите оферти. Скрипт за разпращане на имейлите за новите сделки, отделна секция за безплатни ваучери, която никой още не е направил. Админ панела управлява всички сделки, пускането и генерирането на безплатните и платените ваучери, рекламните полета и панели - всичко...


Ако се купува с фирмата се доплаща съответно:
Цената на фирмата е: 500лв. Фирмата е с банкова сметка и ел. подпис с който се оперира цялото разплащане от вкъщи. По желание може и счетоводител, който води фирмата вече три години и е в час с всичко, не на последно място - взима много прилична цена за счетоводството.

Цената на всички действащи, подписани договори с готови търговци: 1000лв.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Може ли името на сайта, общата цена, общата печалба на месец (средно за последните 3 месеца), брой посещения, както и информация защо го продавате?
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Тези неща по телефона или на среща, а причината за продажба я пише...
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Моля не ми пишете съобщения. Ясно описах нещата в обявата и как може да получите инфо. Благодаря за разбирането.
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Някой купи ли го този сайт ? Ако не е пратете ЛС , интересно ми е може и да го взема .
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

хора , има даден телефон звъннете и се разберете, стига с тези съобщения
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Защо да звъня , като незнам нищо за сайта ? дори инфото което е дадено не е пълно . Нещо като да ти кажа ,че си продавам колата за 20 000 лв . и да ти дам телефона си , добре ли е ?
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

хора , има даден телефон звъннете и се разберете, стига с тези съобщения

Аз искам да ми бъде дадена информацията тук, защото обявата се пуска тук, вече ако се заинтересувам ще звънна, но първо искма да видя нещата.
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

За imasdelka.com ли става въпрос? Тел. и името на собственичката сочат към този сайт. Тя има акаунт във форума между другото.

Не знам защо ги криете тия сайтове, с това давате сигнал на потенциалните купувачи че има нещо нередно, преебавка.
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Потвърждавам, че жената беше абсолютно коректна. Като се чухме ми обясни всичко и беше сигурно, че ще успее да продаде сайта. Понякога нещата, които се пишат не са това, което е в реалността. Наистина Блинки да махне тази обява, няма смисъл вече от нея.
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

и аз звънях на жената, беше много любезна и отговаряше на абсолютно всички въпроси..
жалко, че във форума пишат много детски коментари и жалки типове.
 
От: Продавам сайт - Работещ бизнес с незабавни доходи!

Благодаря за съвета the_tourist , направих го.

tedkata_m и nuni , аз работя реално с нея от години и съм убедена в пълната и коректност, дори съм и давал профила си преди време за да пусне тя на мен обяви. Наистина не бих си позволил да пиша от името на някой, ако не съм напълно убеден, че с него всичко е ок, както и с нещото което продава и все пак се радвам, че вие сте написала тези съобщения, защото така се вижда по-добре кой е крив, кой прав и на кой проявите са селски... Сега видях, че човека горе дори ми е сложил негативна точка, което е напълно неуместно и си мисля, че всъщност реакцията му не е случайна, но нямам идея на какво толкова се е ядосал... Както и да е, всичко добро ви желая на всички. Аз влизам изключително рядко тук и то само по работа, та и да има други коментари - няма да ги прочета. Да предупредя, че после може пак да съм виновен за това, че примерно не отговарям :))) Чао от мен за сега.
 

Горе