Продавам сайт (домейн+хост)

infernal

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Продавам сайта http://ka4i.info със домейна и хоста. Домейна и хоста са взети от shell-bg.com вчера

Цена: 25лв.
Плащане чрез: Epay.bg

Въпроси на ЛС!
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

То тоя твоя сайт голяма ламя бе!
Пробвах да кача няколко файла - все неще, не му харесва типа на файловете.
Накрая взе че единия го качи, ама не даде линк. Само яде файловете без да иска да ми дава да ги свалям :D:D:D
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Да бе "Грешка: този тип файл не е позволен за качване!". Кои файлове са позволени?
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Фикснах бъга ;]
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт (домейн+хост)

бате нема кво да се лъжеме кажи за 10 кинта даваш ли го или не ?....
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

А така кат пробвам и се се овериявам че и 10 са мо мн. маи че има коментар на цената.един валчер....?
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

А така кат пробвам и се се овериявам че и 10 са мо мн. маи че има коментар на цената.един валчер....?

Човек ти добре ли си ? Казал съм 20лв. за всичко сайта(системата+дизаина)+хоста и домейна!
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Е като стане на 5 наи мн 6 лев кажи ми батенце...
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Е като стане на 5 наи мн 6 лев кажи ми батенце...
Ти няма ли да спреш да се излагаш във всяка тема? Не е задължително за един ден да натрупаш 100 мнения.
Като не отговаряш на поисканото - премини на следващата тема.
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

ок батенце че правиме ли далавера с тебе я кажи.....
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

аре бе батенце предложи ако имаш и нещо др мое да ми требва и да го купим пара има нема да се косиш.....
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

аре бе батенце предложи ако имаш и нещо др мое да ми требва и да го купим пара има нема да се косиш.....

Даваш 20лв. в epay.bg и ти давам сайта, домейна и хоста! Ако си съгласен пиши в темата, а ако не си НЕ ПИШИ!
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

АИДЕ ДОКАТО САМ В НАСТРОЕНИЕ ДЕИСТВАИТЕ ............
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Хубаво беше да видя сайта но не го зарежда сложи някаква снимка поне да видя за какво иде реч че така да гадая не ме устройва
 
От: Продавам сайт (домейн+хост)

Хубаво беше да видя сайта но не го зарежда сложи някаква снимка поне да видя за какво иде реч че така да гадая не ме устройва

Да, съжалявам от хостинга казаха, че имат проблем и ще го оправят скоро.. ето снимка:
http://store.picbg.net/pubpic/91/47/2bb6f6db126e9147.PNG

П.П - всичко е наред!
 
Последно редактирано:

Горе