Продавам сайт + домейн nagradi.org

tonib

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
За втори път пускам тема за този сайт, но предния път се бях отказал да го продавам. Този път нищо не може да ме спре. :D

Продавам сайта nagradi.org заедно с домейн, база данни и всички файлове. Домейна изтича на 4/25/2010 - регистриран е в GoDaddy. Сайта НЕ СЕ продава с хостингал

Приходи се правят от SMS услугата за закупуване на точки (никой не е купувал през PayPal до сега). От 23.05 до 30.05 съм направил 22лв и не'кви стотинки. От AdSense на ден около 0,50$ до 1$ (някой път повече).

За целия месец май от AdSense 15$, с 99,000 импресии и около 4,000 уникални посещения.

Посещения - около 200 уникални на ден, импресиите се въртят около 1000-2000.

Приемам плащане само с PayPal - цена по договаряне.

На сайта му търся поне 20$

За въпроси : ЛС и скайп: tonib92
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт + домейн

Понеже physnews не ми отговори се наложи сам да потърся информация. В сайта на ДКХ (държавна комисия по хазарта) е ясно написано
Определение

Хазарт е всяка игра, в която има залог и може да се получи печалба или да се загуби залогът.
, което означава, че сайта ми няма нищо общо с каквато и да е хазартна дейност поради простата причина, че тук залог няма. Закупуването на точки, не е точно закупуване, а дарение в знак на което за благодарност администраторите дават някакъв брой точки.
п.п. Добавям цена в първия поуст.
 
От: Продавам сайт + домейн

Нова цена 20$ - може и да смъкна още малко...
 
От: От: Продавам сайт + домейн

Понеже physnews не ми отговори се наложи сам да потърся информация. В сайта на ДКХ (държавна комисия по хазарта) е ясно написано
, което означава, че сайта ми няма нищо общо с каквато и да е хазартна дейност поради простата причина, че тук залог няма. Закупуването на точки, не е точно закупуване, а дарение в знак на което за благодарност администраторите дават някакъв брой точки.
п.п. Добавям цена в първия поуст.

Мдам, не съм видял отговора ти, извинявай. Залог по смисъла на ЗЗХ е всеки смс със парична стойност над стандартната за конкретния тарифен план на абоната, който го праща. В такъв случай разликата между цената на твоя смс се брои за "залог, който може да бъде спечелен или загубен" и играта се определя като хазарт.
 
От: Продавам сайт + домейн nagradi.org

Искам да го закупя, ако още се продава намери ме в скайп: ftsmack
 

Горе