Продавам сайт/домейн www.echo.bg

echadmin

New Member
Здравейте, извинявам се ако това е грешния раздел, но поради някаква причина нямам права да публикувам в "Продава се", моля админа да премести темата ако смята, че не е уместно да пиша тук.

Става дума за домейн и сайт за новини. Съдържанието е уникално и свежо последната публикация е от 12.07.2017 като общо има 557 качествени публикации в 9 категории. Посещенията са минимални, защото не е извършвана никаква популяризация до момента. Става дума за сериозно замислен сайт, не поредния кликбайт генератор. Към офертата прилагам и Фейсбук група с около 60 последователя, както и всички права върху бранда. Цената разбира се подлежи на коментар.

Домейн: www.echo.bg
Рег.: 2016-12-30 - Изтича: 2017-12-29
Посетители за Месец: ~ 200
Импресии на Месец: ~ 600
Потребители: NA
Page Rank: NA
Back Links: NA

Уникално съдържание: Да
Система: Wordpress
Дизайн: Модифицирана Тема

Приходи: 0
Цена цял сайт: 1800лв. (подлежи на коментар)
Цена само на статии 800лв.
Цена само на домейна: може да предложите.
 
Последно редактирано:
очевидно, че освен с писането на български имате проблем и с четенето. кое от написаното е спам?

Приходи 0, цена 1800? Как ги сметна и как мислиш, че някой ще ти ги даде?
 
Приходи 0, цена 1800? Как ги сметна и как мислиш, че някой ще ти ги даде?

Продавам новинарски сайт с 557 качествени статии, бранд и перфектен домейн за целта. Готов и работещ. Само статиите са на стойност около 1000 лева.

Не мисля че цената е голяма, стига да има сериозни хора тук, но все пак отново да повторя "Цената подлежи на коментар".

Ако имате предложения, на разположение съм.

Поздрави!
 
Коя тема използавш? Иначе сайта не бих го продал, ако съм на твое място ще му докарам трафик, бутни 3-4 банера, може и да излезе нещо. Домейна струва действително повече от това, която си посочил. Не си оценяваш бранда... мисли малко.
 
Коя тема използавш? Иначе сайта не бих го продал, ако съм на твое място ще му докарам трафик, бутни 3-4 банера, може и да излезе нещо. Домейна струва действително повече от това, която си посочил. Не си оценяваш бранда... мисли малко.
Темата е Nezmag, но доста орязана и модифицирана за да се подобри скоростта на сайта. Благодаря за съвета!
 

Горе