Продава се: Продавам сайт за вицове

vicbg

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Сайта е продаден. Темата е за коша.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за вицове

Вече има постъпила оферта от 500 EU.

По-нагоре?
 
От: Продавам сайт за вицове

Постъпи оферта от 1200 лв., ще изчакам още оферти до утре, най-високата предложена цена го взима.
 
От: Продавам сайт за вицове

Тези над 2000 дневно преди да сложиш Tyxo брояча ли си ги правил :)
 
От: Продавам сайт за вицове

Стигал е до толкова, виж статистиката по-назад в тиксото.
 
От: Продавам сайт за вицове

Гледах, ама не видях :) Средните посещения са около 300, имаш някакви проблясъци към 1000-1400, но те са кратки. Реалните посещения са 300 дневно!
 
От: Продавам сайт за вицове

Гледах, ама не видях :) Средните посещения са около 300, имаш някакви проблясъци към 1000-1400, но те са кратки. Реалните посещения са 300 дневно!

Ами не си се вгледал достатъчно.
 
От: Продавам сайт за вицове

До октомври 2013 са по били по 1000-1300 дневно, от тогава насам са х 300 дневно.
 
От: Продавам сайт за вицове

Ами не си се вгледал достатъчно.

В бъдещето или в миналото не съм се вгледал :)

Предполагам вече на всички е ясно, че въпреки изградения iTradе, потребителя се опитва да лъже с посещенията. Но това е ясно на всички, не знам защо си правя труда да го обяснявам, след като самия той си е пуснал статистиката, в която ясно се вижда, че такива посещения няма!
 
От: Продавам сайт за вицове

Ако исках да лъжа щях ли да пусна отключен брояч и посещенията ли са важни в случая? Айде пий си хапчетата и не ме занимавай с глупости.

За 500 лв., които ми предложи може да отидеш за 2 дена на море, вместо да се занимаваш със заяждане!


В бъдещето или в миналото не съм се вгледал :)

Предполагам вече на всички е ясно, че въпреки изградения iTradе, потребителя се опитва да лъже с посещенията. Но това е ясно на всички, не знам защо си правя труда да го обяснявам, след като самия той си е пуснал статистиката, в която ясно се вижда, че такива посещения няма!
 
От: Продавам сайт за вицове

@ mgrozdanov наистина не си нормален човек. Червена репутация ми сложил моля ви се.... тцтцтц
 
От: Продавам сайт за вицове

Ти тъп ли си или на тъп се правиш? Този сайт не е прави 2000 посещения никога! Правил е по 1000 няколко седмици, а иначе прави по 300!

Обявата ти е измамна и лъжеш за посещенията, 500 лв не бих ти дал, защото късно прегледах tyxo то, бях ти се доверил на лъжите!
 
От: Продавам сайт за вицове

Ти тъп ли си или на тъп се правиш? Този сайт не е прави 2000 посещения никога! Правил е по 1000 няколко седмици, а иначе прави по 300!

Обявата ти е измамна и лъжеш за посещенията, 500 лв не бих ти дал, защото късно прегледах tyxo то, бях ти се доверил на лъжите!

Хейтър, отивай да си пиеш хапчетата и стига си ми спамил в темата!
 
От: Продавам сайт за вицове

:) хората знаят как да прегледат брояча ... ако не го заключиш...

И да даваш червени репове, то tyxo то си казва всичко :)
 
От: Продавам сайт за вицове

Вече се чуда, от времето ли е? От водата ли е? От храната ли?
Пуснал съм напълно ясна и точна обява, в която всичко е черно на бяло и всеки може да провери каквото иска, а някакъв ненормалник (@mgrozdanov) решава, че трябва да се заяжда и да раздава червени репи.
Изтрещяването е пълно...
 
От: Продавам сайт за вицове

Потвърждавам думите на mgrozdanov. Автора на обявата vicbg лъже всички и посочва неверни данни. В своята оферта той е написал:

Когато се занимавах активно със сайта правеше по над 2000 уникални дневно.

Това не е истина, той лъже, прегледах внимателно брояча на сайта. Има само един ден, в който посетителите на сайта са над 2 000 - 8 април, 2013 г.

Всички които прегледат брояча на сайта могат да се убедят в това.
 
От: От: Продавам сайт за вицове

Потвърждавам думите на mgrozdanov. Автора на обявата vicbg лъже всички и посочва неверни данни. В своята оферта той е написал:



Това не е истина, той лъже, прегледах внимателно брояча на сайта. Има само един ден, в който посетителите на сайта са над 2 000 - 8 април, 2013 г.

Всички които прегледат брояча на сайта могат да се убедят в това.

Ама никога не съм казвал, че постоянно ги е държал 2000, затова съм сложил отключен брояч всеки да го види, а за това, че не е само един ден, я пак ги прегледай и ще се убедиш.
 

Горе