Продавам сайт за електронна музика...

От: Продавам сайт за електронна музика...

Пич не че нещо ама ти май хептен на взе за мезе,а !?
Сайт на месец и половина?
Правиш пари ?!
java меню за 150 $ ?!
Oт седмица и нещо съм тук и видях неща, които не съм и вярвал че ще видя!

Ако ти продаваш тоя сайт за 800 евро, то аз моите трябва да ги продавам за хиляди ... милиони.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за електронна музика...

ок, прави пари...както и да е...
имаш меню , по твой сметки 150$
хостинг...да кажем 50$

останалите 600$ закво са ?
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

офф:не $ а евро освен ако не са се изравнили снощи еврото и долара. Лично не виждам нищо в този сайт, което може да накара някой да плати нещо - менюто е ужасно, сео няма, файлове няма, текст - няма. Дори и при продажбата няма описание. Съжалявам за оффтопика просто не се сдържах. Успех с продажбата!
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

Не знам, защо въобще му отговарят на този. Той горкия сигурно е на 2 бонбона и малко халюциногенни гъби.
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

а кой е сайта?
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

Пуснете в гугъл името на темата и вижте кеша . Сайта няма да го коментирам . На web page maker може да стане по-хубав сайт .
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

Не знам, защо въобще му отговарят на този. Той горкия сигурно е на 2 бонбона и малко халюциногенни гъби.

Аз пък мисля, че е живял 12 години в космоса и от радиацията му е станало нещо... като му видях сайта си мисля, че е срам и позор във форума да има такива оферти :mad:

Този се подиграва с нас и гостите на форума :twisted:


И ще пейстна адреса на сайта, за да не говоря празни приказки: ChipFilter.net Дори домейна му няма никакъв смисъл според мен, хлапетата на 13-14 години правят по-готин дизайн, а този тук ми говори за 800 евро...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за електронна музика...

Момчета момчета, никога ако продавам сайт няма да го постна тука, колкото и добър да е ! В случая сте прави, но опявате всяка тема в пазара :) Недай си боже да продавам ..... има една приказка: На всяко гърне , миродия :)
 
От: Продавам сайт за електронна музика...

- С това се занимавам...проектирам и разработвам сайтове,след което ги продавамi

:shock: и купуват ли се :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 

Горе