Продавам сайт за запознанства + домейн ...

От: От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Винаги се радвам когато видя нещо авторско, над което хората са се бъхтали и създали нещо уникално и различно ... Мое мнение приятел ...
И мене ме радва, ама тука няма нищо особенно, стандартните осдате функции и това е.
Замисли се в Гугльо ли намери фесбука, гепиме, импулс и т.н. Аз повечето ги знам от познати и реклами.
Готовите ЦМС-ки винаги има бол безплатни темплейти, докато за къстъм решенията обикновенно не можеш да намериш кой да ти кодира дизайна дори. Платени неплатени стандартния дизайн винаги се маха. Няма да приличаш на 90% от сайтовете я.
Ти май само около тоя дизайн увърташ. Ей сега ако дам на Noke 200 лева ще ми направи 100 пъти по готин дизайн.
 
От: Продавам сайт за запознанства + домейн ...

Значи гепиме не съм го търсил - той не е СЕО оптимизиран, техния подход е друг, аз мога да ти дам за пример пък други сайтове които са СЕО оптимизирани и от търсачките поне аз разбрах за тях - сладур и елмаз. Така че има различни подходи явно. Под custom решение имам предвид ти да си го правиш, ти много разчиташ на готови решения, които както самия ти разбираш почват да те ограничават. За дизайн и на мен ми трябва добър в областта ... Може да се чуя с този Noke ..
 

Горе