Продавам сайт за запознанства с приходи

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Здравейте ,

Продавам rozovi.com
сайта е изграден с системата vldpersonals.com
ползва последната актуална версия на системата
сайта е с платена регистрация цената е 2.40 с ддс към мобио
статистика на смс-тата
този месец 21 16.18 лв. до 08.04.10
03.2010 77 58.94 лв.
02.2010 113 87.06 лв.

средно посещения дневно 200 има аналитик ако някой се интересува

разполага със собствен префикс за номера от 1092 до 1095 с различни цени ако в бъдеще се добавят нови платени услуги ( видео чат, гласуване , система за подаръци и др.)

търся му 1500 лв
сайта не изисква виртуализация или нает сървър в този му вид така че може да се хоства на всякъде където предлагат повечко трафик и дисково пространство

на заинтересованите давам достъп до аналитика и ако трябва и до акаунта в мобио за доказване на прихода

сама по себеси системата струва 200$ (лицензирана е )
темплатето струва 50$
или минимум 250$ за нов проект

цената подлежи на коментар при сериозни оферти
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за запознанства с приходи

ДА! Ти си му взел парите от регистрациите и сега като няма кой да се регистрира го продай.
 
Re: От: Продавам сайт за запознанства с приходи

ДА! Ти си му взел парите от регистрациите и сега като няма кой да се регистрира го продай.

Абе тука се напълни с луди. Ти какво мислиш, че са се свършили хората в България и сега вече никой няма да се регистрира или просто се чудеше какво да напишеш?
 
От: Re: От: Продавам сайт за запознанства с приходи

Еми купи го като смяташ че е далавера :)
 
Re: От: Re: От: Продавам сайт за запознанства с приходи

Еми купи го като смяташ че е далавера :)

Аз какво ще купувам си е моя работа, а не твоя. Хайде бягай сега да издоиш кравите и се върни като минеш 16 години поне.
 
От: Продавам сайт за запознанства с приходи

Тоя като индианеца мине пусне една стрела и замине :)

За сайта...
виж сега според мен са много парите наистина и то под много разбирам че са тройно повече от нормалното
сайта е ок нали обаче т и казваш че има мижави приходи от 50 -80 лева на месец?
дано има и разходи като гледам си му пуснал реклама която е в пъти повече от приходите
за този сайт
цената от 1500 лева ми идва в повече дори не е преведен изцяло !
незнам как е вътре защото не си дал демо за тур
но и без него ...
сега сложил си 50 профила да привкличат вниманието изкуствени ок - нормално е имаш 100 -тина регистрации ?
нямаш униклани идват повечето от реклами
иначе ще замре с 20-40 на ден ?
не се заяждам просто невиждам смисъла ?
250 лева струва системата ок ? и ккакво друго да добавим към цената за да стигне 500 лева? - пардон - 1500 :) ?
до 500 лева за мен е реалната стойност на този ... продукт :)
 
От: Продавам сайт за запознанства с приходи

здр приемам критиката :)

не съм дал пари за реклама на този сайт рекламирам го в 2 мой сайта с мижави 300 до 400 посещения

система е 250$ не 250 лв не че има разлика
демо е demo с парола demo
има 1542 профила като 100 са феик
има приличен трафик от гоогле под приличен разбирай не достатъчен за самостоятелно издържане
разходи поне при мен няма, както казах в този си вид се държи добре на споделен хостинг с повечко място

цената съм писъл че подлежи на коментар
който иска може да ми прати цена на лично ще говориме, ще се разберем
немога да обявя цена равна на тази която му търся тъй като в България сме свикнали да се пазариме :) все нещо трябва да сваля ако ме разбираш

за останлите не съм тръгнал да изкарвам че сайта ще прави милиони или прочие обявил съм една не много висока цена, която не е крайна и съм казал какво е изкарал към този момент. Смятам че с реклама ще носи повече пари аз обаче нямам в момента пари да я пусна таз реклама и поради това сайта ми прави толкова регистрации.
За пример има 3 други бг сайта с същата тематика като един от тях е и с същата система като тази, който правят между 100 и 200 регистраЦии на ден с цена на смс от 4.80 при мен е 2.40, но онези пичове яко бичат реклама и после явно си го връщат даже едните ги гледам пуснаха един сайт изцоцаха 19к профила и ся са пуснали друг със същата система то си личи от 100 километра че е същия сайт ама с друго лого :) и ся на ново от начало цоцат същите с извинение чекиджии да се регват
 
От: Продавам сайт за запознанства с приходи

аз ще посъветвам шопов да си държи на цената и труда, ако може на лично да ми дадеш линк от къде си си купил системата
 

Горе