Продавам сайт за запознаства - измама

c.peev

New Member
Привет на всички,
продавам напълно завършен, авторски сайт за запознаства. Тъй като в момента нямам толкова средства за такъв хостинг, все още не е пуснат. Искам в началото още да кажа че се продава единствено и само сайта. Без хостинг и домейн, който не е регистриран все още.

Идеята беше да направя на приятел, регионален сайт за запознаства като той си отговаря за всичко, а аз прибирам приходите от него. Така стана че той загуби желание и сайта събира прах вече месец.

Разполага с всички функционалности на големите такива сайтове, както и админ и модераторски панел за управление. Права се задават единствено и само от администратора на сайта.

Приходи и разходи няма. Причината я споменах по-горе.

Ето тук може да разгледате сайта. Направих 4 потребителя, като на единия качих и снимки, за да може да се разгледа всичко.
http://till-industrial.com/gabrovci/index.php

Цената е 350лв. като подлежи на коментар.

Връзка с мен:
E-mail: admin[@]music2you.info
Skype: cvetomir.peev
GSM: 0885220318
ЛС тук

Поздрави на всички и приятно изкарване на новата година!
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за запознаства

Нова цена... свалям със 100 лв. на този, който го вземе до четвъртък (31.12.2009).
Така цената е 250 лв. След тази дата си се връща на 350 лв.

Уж толкова се търсеше сайт за запознаства, който не използва готова система, а то какво? :D

Поздрави!
 
От: Продавам сайт за запознаства

Сайта ми харесва... как стоят нещата със заявките товари ли много играл ли си си да оптимизираш процесорното време ?
 
От: Продавам сайт за запознаства

Ами със сигурност няма да прави проблем със заявките. Пробвах да го натоваря като направих 480 едновременно и се справи за някакви м.с. Но това е на домашния компютър. Незнам как стоят нещата при хостинг фирмите. В момента е хостнат в суперхостинг и се справя отлично.

Поздрави.
 
От: Продавам сайт за запознаства

Сайта е продаден! Благодаря на проявилите интерес.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за запознаства

Бях написал че е продадена, но все още си очаквам парите, а немога да чакам вече. Ясно е че все още има хора, които казват че ще купят нещо със сигурност 100%, а не го правят.
Както и да е.. добре че не го дадох предварително. :)

Обявата е все още валидна и новата и крайна цена е 200 лв.

Очаквам само сериозни и наистина заинтересовани потребители да се свържат с мен. Искам да кажа също че на лица по 18 год. няма да го продам!

Поздрави на всички!
 
От: Продавам сайт за запознаства

Този се оказа голям измамник! Платихме му парите за един сайт веднага, а той се покри. Избягвайте отношения с него, за да не патите. Намерих хора, които откриха къде живее, но още изчаквам, преди да предприема нещо. Ако и вие сте пострадали от него, ще ви дам адреса.
 
От: От: Продавам сайт за запознаства

Този се оказа голям измамник! Платихме му парите за един сайт веднага, а той се покри. Избягвайте отношения с него, за да не патите. Намерих хора, които откриха къде живее, но още изчаквам, преди да предприема нещо. Ако и вие сте пострадали от него, ще ви дам адреса.
Пич,
пускай му адреса и данните и го включвай в черния списък, че този форум просто се напълни с измамници !
Нема друг начин да се изгонят, освен да им лъснат наяве гнусните имена !!!
 
От: Продавам сайт за запознаства-ИЗМАМНИК

Спас Валериев Симеонов от Габрово, Скайп: gainward_5, Ник - vis0n, телефон: 0883529145, 0884981218
Също така на места е регистриран като nik0lai, Скайп: nikolai4406 и още един телефон - 0883463780.
Но май това му е ортак с който заедно "работят".
А Спас му е истинското име и е от Габрово.
Skype: gainward_5
GSM: 0878 165 401 (препоръчително)
0885660422
0885220318
 
От: Продавам сайт за запознаства

nik0lai - Николай Митков по вероятност е от Крумовград.
Разполагам с адреса и при някой измамен от него бих го споделил ( единствено и само за законови действия ).
Момчето е некоректно.
 
От: Продавам сайт за запознаства

Валидна ли е още офертата? Искам да купя сайт за запознанства и тази цена ме устройва?
 
От: От: Продавам сайт за запознаства

Валидна ли е още офертата? Искам да купя сайт за запознанства и тази цена ме устройва?
Ей тва е !!! Хората казват, че е измамник, ама нали цената е приемлива !
Луда и откачена работа !
 
От: Продавам сайт за запознаства

http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=3316 SEO-Pi4 го дъни до дупка , а и съм сигурен ,че тук се подвизаваше с 2-3 различни регистрации.На пръв поглед трудно ще го познаете но като разгледате сайтовете ще видите ,че всички са идентични.Ето няколко примера:
2gsm.net
nv-mobile.com
1-bg.info
music2you.info
Както и много други ,които се "продават" отново и отново...
 
От: Продавам сайт за запознаства

Ебаси, сериозно се замислям да пусна отделно от черния списък - "Внимание мошеник !!" - едно е да си некоректен, съвсем друго е да си крадец и измамник, сиреч престъпник .
Преди известно време имах проблем, а и сега го имам дето се аргументира така :
" Вярно, че ми даде пари, ама тва беше преди 5 месеца "
 
От: Продавам сайт за запознаства

2gsm.net e закупен от този знаменит vis0n . Самата система няма бъгове и съм доволен от свършената работа с изключение на дизайна при преглед с internet explorer. Сайта ми бе продаден като уникален . След като му платих нямам никаква връска с него (тел,мейл,скайп).Оказа се ебати копелет*.И се пак явно пак имам някакъв късмет че направи нещо. Пиша му от месец секи ден ,бес отговор....
 

Горе