Продавам сайт за музика

Amigo0o

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
29   0   0
Продавам сайт за музика.Също така има и текстове и видео.Сайта има бот които след като се пусне индексира текстове на песни и ги добавя в сайта.1000 текста можете да ги добавите за около 5 минути.Имате си нещо като контролен панел от които одобрявате последно добавените песни и текстове.Потребители има към 3850.Дневните посещения варират между 300 и 700.Системата е писана от професионален програмист.Ако вложите в малко в реклама според мен ще натрупате доста повече посещения следователно и печалба.Печалбите от реклами са различни и зависи от коя платформа вземате реклами.Аз вземем от easytrader но съм в групата трафик сайт (а от там не се печели хубаво) и не съм писал на екипа да ме прехвърли в другите групи като се преминат 500 посещетения.Преди време бях пуснал оферта за продажба но я спрях защото направихме голямо обновение на сайта и т.н.Домейна е от почти 2 години.

Домейна е валиден до семптември 2009.Хостинга е от ICN.bg

http://www.sharebg.net/

Бонус:към сайта ще ви подаря и домейна cheta.info.

Цена: Предложете вие.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за музика

без да се обиждаш но сайта правили такава сума за 1 година какви са ти приходите и разходите :) аз сайт на същата тематика с доста повече посещения го продадох на по ниска цена не мислиш ли че е доста надвишена
 
От: Продавам сайт за музика

За цената ти написах съобщение защо е такава.Иначе да напълно възможно е да се избият тези пари в период от една година.Само трябва да се добавя нова музика, да се споделя с приятели и да пишете на еасутрадер да ви прехвърлят в друга група.
 
От: Продавам сайт за музика

www.hit4e.info - погледни го добре и направи сравнение с това колко е "уникален" дизайна ти.

Поздрави.
 
От: От: Продавам сайт за музика

www.hit4e.info - погледни го добре и направи сравнение с това колко е "уникален" дизайна ти.

Поздрави.

Здравейте.Дизайна не е закупен от visi0n а от човек които има разрешение от него да го продава, а и както виждаш никъде не съм написал че е уникален :wink:

Поздрави.
 
От: Продавам сайт за музика

Не мисля така ...
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за музика

Хайте хора предложете няква ценя
 
От: Продавам сайт за музика

Нямаш проблем, като излюча, че имам дизайна.
Моято оферта е: 1 лв
 
От: Продавам сайт за музика

Нямаш проблем, като излюча, че имам дизайна.
Моято оферта е: 1 лв


Явно си добър с офлайн мениджърите....

Моята оферта е 20 лева :)

Мнения: 1,743 - до сега нито едно смислено не съм видял
 
От: Продавам сайт за музика

Това като комплимент ли да го приемам?
 
От: Продавам сайт за музика

От vision може да крадете колко си искате и да се оправдавате с мен, щото ме завлече.
 
От: Продавам сайт за музика

Нямаш проблем, като излюча, че имам дизайна.
Моято оферта е: 1 лв

За тоя лев ще ми напраиш ....... и тогава щи продам сайта.
благодаря на @exLc за подкрепата очаквам свесни предложения

@trader казах вече че темплейта НЕ Е КРАДЕН!Купил съм го от човек с права над него!
 
От: Продавам сайт за музика

Абе човек ти колко пари искаш да вземеш за сайт, който прави някакви нестабилни посещения, като цяло е някаква линк ферма и НЕ МОЖЕ ДА СЕ МОНЕТИЗИРА??
 
От: Продавам сайт за музика

Абе човек ти колко пари искаш да вземеш за сайт, който прави някакви нестабилни посещения, като цяло е някаква линк ферма и НЕ МОЖЕ ДА СЕ МОНЕТИЗИРА??

Еми повече от твоите предложени 40 лв...40 лв мога да изкарам за 3 часа, а над сайта има хвърлени огромни часове работа.Които иска да не е линк ферма да си купи един сървър в Холандия дето няма да го закачат за мп3-ките.ЗА МОНЕТЕЗИРАНЕТО ти щом не можеш не означава че всички не можем ;].
 

Горе