Продавам сайт за обяви и фирми

TigranSogomonyan

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

продава се сайт за обяви и фирми с възможност за добавяне на вип обява плащане чрез смс към mobio.bg - автоматично обявата става VIP.

Сайта е на лицензирана система която струва 595 $ - това парви 860лв.

Към него още допълнително са разработени подобрения и плугини за стойност 1000лв.

Домейна е на 3 години - 1001obiavi.com + платен за още 1 година. Хостинга е към smshosting - до края на годината.

Отдавна спряхме да развиваме сайта защото започнахме друг бизнес но сайта не е спрял да работи.

В момента уникалните посещения са 30-50 дневно (сами разбирате защо просто не се работи за оптимизирането му).

Сайта ако се оптимизира и се работи по неговото реализиране ще има добра печалба.

Продаваме го защото просто така си седи.

Сайта е преведен на български с възможност за добавяне на нови езици. Чудесен админ панел. С който може да редактиранте всичко в сайта.

С регистрирани над 6000 уникални потребителя и над 8000 обяви и фирми.

Също така потребител (акаунт) към лицензираната система на сайта с който може да поръчвате директно от разработчиците (професионалисти) допълнително подобрения, модули, и каквото се сетите.

Имат добър екип който реализира вашите желания. - Няма няма невъзможни неща.

Цената за сайта + домейна + всички акаунти към него (mobio.bg) и акаунта за поръчки на допълнения 1350лв.

Струва си всеки лев повярвайте ми.

Моля сериозните да ми пишат на емайла [email protected] obiavi 2.jpgobiavi 3.jpgobiavi 4.jpgobiavi 5.jpgobiavi.jpg
 
От: Продавам сайт за обяви и фирми

Колега, системата е лицензирана,
ама вие платили ли сте лиценза или е нулед :)

същия въпрос се отнася и за допълнителните модули.
 
От: Продавам сайт за обяви и фирми

Здравей, колега системата е лицензирана към домейна 1001obiavi.com и работи само към този домейн.

Написал съм че към сайта се дава и акаунт специален за съпорта на системата.

Няма как да има акаунт към съпрота ако системата е нулед - такава им е политиката.

Поздрави :)
 
От: Продавам сайт за обяви и фирми

И към доказателство на това което написах добавям скрийншот от съпорта на системата.
support 1.jpg
 

Горе