Продавам сайт за обяви

От: Продавам сайт за обяви

Посещения около 100 на ден, приходи няма,
над 70 000 от обявите са от последните 2 месеца, за актуалност немога да кажа, тъй като си зависи от обявата, може да е продадено вчера, може и да не е :)
 
От: Продавам сайт за обяви

70 000 обяви за 2 месеца можеш да събереш по няколко начина:

- с 100-200 лв бюджет на ден за реклама
- да ги свалиш от няколко сайта
- да си ги измислиш сам ( ако имаш такъв скрипт ще го купя :) )

При теб кой случай е ?
 
От: Продавам сайт за обяви

Давам ти 50 лв.
 
От: Продавам сайт за обяви

само за парсера може :)

иначе цената на сайта с домейна и парсера е твърдо 200лв. който не го кефи да не пише.
 
От: Продавам сайт за обяви

за какво ги искаш тия 200 лева? за 100 000 откраднати обяви дето никога няма да се покажат в търсачка? с тия 100 посещения на ден ще се избиват към 10 години.

за парсера мога да ти дам 2 лева. и то защото си ме хванал в добро настроение.
 
От: Продавам сайт за обяви

site: ofertno.com в google и провери индексирането, сайта е ПР2 :)) и има няколко линка от PR3 и PR4 :))

парите са малко дори само за труда вложен в него ( програмиране, design, SEO ), обявите изобщо не ги слагам към цената, давам ги със сайта

за мераклиите да го закупят ще кажа че им трябва доста спейс, имам над 15 гб снимки към обявите
 
От: Продавам сайт за обяви

Е мислиш ли, че не съм го проверил преди да пиша? Имаш много малко индексирани страници за броя обяви. За 100 000 обяви поне 300 000 индексирани трябва да има си мисля. Даже повече. Ти имаш 10% от това.

PR2 е нищо сам по себе си, a в днешно време и като цяло с PR освен линкове да продаваш друго не може. Те пък напоследък съвсем им паднаха цените :).

SEO - Какво seo, нещо не помня да съм го виждал в първите 50-100 сайта? Поправи ме ако бъркам.

btw пиша тука, защото не ми отговаряш на лични, не че нещо имам против темата ти :)
 
От: Продавам сайт за обяви

има време ще се индексират :)
 

Прикачени файлове

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    22.9 KB · Преглеждания: 50
От: Продавам сайт за обяви

[URL]http://ofertno.com/category-myj-tyrsi-myj-15.html[/URL]

ух чи убаи пишки :) чак да ме е яд че не съм гей :)

точно до банера :)


но е срамота 100 посещения с 100 000 обяви па били и свалени от други сайтове ... срамота е :)
преди три месеца накиприхме на един сайт 30 000 обяви свалени и мина 800 уникални вече
 
От: Продавам сайт за обяви

Имам интерес да купя сайт за обяви но ТЪРСЯ/предпочитам да е с няколко хиляди уникални
 
От: Продавам сайт за обяви

не си мерим посещенията :) с 5-10 лева на ден и аз мога бързо да мина 500 уникални на ден, но имам други идеи и сайта просто не ми трябва, само ми хаби сървърните ресурси
сайта има 100 посещения на ден, които са от гугъл, няма реклама, затова го давам и на такава цена :)
 
От: Продавам сайт за обяви

домейна е до август или септември 2010, статистика имам аналитикс ако искаш, имам и една игра за продан, ама търся сериозен клиент ( някой който може да я развива и разбриа от това ), щото имах няколко предложения ама все от хора без опит в програмирането

иначе други сайтове, ако искаш не продавам, но разработвам :)
 
От: Продавам сайт за обяви

домейна е до август или септември 2010, статистика имам аналитикс ако искаш, имам и една игра за продан, ама търся сериозен клиент ( някой който може да я развива и разбриа от това ), щото имах няколко предложения ама все от хора без опит в програмирането

иначе други сайтове, ако искаш не продавам, но разработвам :)
Не отговори на моята оферта?
 

Горе