Продавам сайт за обяви

От: Продавам сайт за обяви

за парсера мога да ти дам 2 лева. и то защото си ме хванал в добро настроение.

Отиди в някой диско клуб и пробвай да си купиш бира за 2 лева, много сте ми интересни по какъв критерий оценявате труда на хората...
 
От: От: Продавам сайт за обяви

Отиди в някой диско клуб и пробвай да си купиш бира за 2 лева, много сте ми интересни по какъв критерий оценявате труда на хората...

тебе пък кой те натиска та звъниш бе сульо? какъв труд е това, откраднал труда на хората и седнал да го продава тука. че и си признава даже, че е крадено.
 
От: От: От: Продавам сайт за обяви

тебе пък кой те натиска та звъниш бе сульо? какъв труд е това, откраднал труда на хората и седнал да го продава тука. че и си признава даже, че е крадено.

dude, парсера съм си го писал аз :) а ти ако мислиш че има просперирал сайт за обяви без да парсне половината съществуващи такива жестоко се лъжеш :)
 
От: Продавам сайт за обяви

Хайде сега, виждам че си много запознат с материята. Колко проспериращи сайта имаш? В момента има общо 1-2 подобни сайта "проспериращи", но причината е съвсем друга - класират се на топ позиции в нишата.

Ако смяташ, че с дублирано съдържание ще постигнеш успех по-добре си смени попрището. Малко след като G ти сканира страниците ще ги прати всичките в 3та глуха на supplemental index-а. Какво мисли G за сайта съвсем ясно си личи и по броя на посетителите и индексираните страници. Това дето си направил има смисъл до толкова, че хората като влезнат да си публикуват обява да не избягат, защото сайта е празен. Но за това и 10 000 обяви стигат.

И на въпроса защо за мен парсера струва 2 лв:

- предлагаш ми нещо, което не съм искал
- предлагаш ми нещо, което служи за крадене на съдържание
- предлагаш ми нещо, което мога да си напиша за 15 до 30 мин. Зависи от сайта, който ще се парсва

За някой друг може да струва и 50-100 лв. Ако беше мой и тръгна да го продавам сигурно и аз толкова щях да му искам. Пожелавам ти да намериш такъв.
 
От: Продавам сайт за обяви

@vaskoa - никой не те е питал що ми даваш 2 лв за парсера, като можеш пиши си го сам, никой не те спира.

@buysell - може да съм зелен в търговията, но пък съм зрял в друга област и знам колко струва труда ми и съм преценил, че за под 200лв няма да го продам

no offence ама вашата работа е малко като баснята за лисицата и гроздето :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: Продавам сайт за обяви

тебе пък кой те натиска та звъниш бе сульо? какъв труд е това, откраднал труда на хората и седнал да го продава тука. че и си признава даже, че е крадено.

Хах, много ми е интересно като бръкнеш на някого в г*за, как почва да ръси обиди, плюй си то се вижда кой е прост :)

Сега забелязах, че vaskoa има два сайта за обяви и изглежда не толерира конкуренцията, хаха :D

Радвам се, че сайта е продаден и все още има хора, за които тези които продават сайтове не са "зелени" :)

Аз спирам да пиша по тази тема, тъй като вече няма смисъл, плюйте си ... поне да се посмеем на простотия :)
 
От: От: От: От: Продавам сайт за обяви

Сега забелязах, че vaskoa има два сайта за обяви и изглежда не толерира конкуренцията, хаха :D

Ти през цялото време не можа да схванеш за какво става дума, нали? Като гледам твоите сайтове, вероятно е защото и ти се занимаваш с крадено / нелегално съдържание.
 
От: Продавам сайт за обяви

Всеки прави каквото може :) Аз мога да си пиша софтуера сам и да парсвам, ти можеш да инсталираш Wordpress и Pligg
 
От: Продавам сайт за обяви

Човекът си има право да иска.Както се казва не е луд този който яде баницата,а този който я дава.:)
 
От: Продавам сайт за обяви

Всеки прави каквото може :) Аз мога да си пиша софтуера сам и да парсвам, ти можеш да инсталираш Wordpress и Pligg

Ти пък сега какво искаш още :). И от къде знаеш аз какво мога и какво не мога? С мен точно не можеш да се мериш, то се вижда колко можеш - даже и админ на сайта не са ти стигнали силите да направиш :)
 
От: Продавам сайт за обяви

Колко мога и колко немога, не мисля, че е твоя работа да преценяваш. Имам си работодател, остави това на него :)

Айде със здраве :clap:
 
От: Продавам сайт за обяви

Човек, ти взе да говориш несвързано вече. Кой почна с преценките на уменията 2 поста по-горе? Хайде върши си работата като си имаш, и аз моята и така ...
 

Горе