Продавам сайт за спортни новини

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,
Продавам сайта http://transfermarket24.com
Сайта е уникален няма такъв в България мисля, че със 1 -2 сериозни редактори на новини сайта ще потръгне много добре.
Посещенията са около 10 - 12 на ден
Сайта може лесно да бъде издигнат в Google в началото, когато го подържах беше на 2 място при написване на няколко от ключовите думи
Лесна подръжка плюс панел за редактори. Всмисъл ако искате да си назначите човек да пише новини няма да ви влиза в админ панела и да ви размести нещо
При добра предложена цена може да ви помогна с нещо ако имате желание да допълните.
Цената е по договаряне. Надявам се да има желаещи нямам време просто, а сайта си заслужава
Възможност за добавяне на множество банери и печалба от гоогле адсенс или букмейкърска партньорска програма
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Такам,

Средата на Юни месец исках да го купя тоя сайт. Пича каза 200лв. цена. Аз му отговорих, че такава цена е нереална защото предлага някакви идеи как да се развива сайта, а аз не му купувам идеите а сайта.

Пак имам желание да го купиш пиши ми ЛС със обоснована цена, доходи, посещения. Чакам ЛС
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Пиши ми и на мен - какво даваш (само домейна и системата или и хоста) до кога е домейна, какви приходи/разходи има/ посещения + цена. Ааа и системата писана или готова е?
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Продава се домейна + хостинга + сайта. Домейна има още 4-5 месеца , а хостинга се плаща месец за месец.

Такам,

Средата на Юни месец исках да го купя тоя сайт. Пича каза 200лв. цена. Аз му отговорих, че такава цена е нереална защото предлага някакви идеи как да се развива сайта, а аз не му купувам идеите а сайта.

Пак имам желание да го купиш пиши ми ЛС със обоснована цена, доходи, посещения. Чакам ЛС

Виж всеки сайт върви с идея за това каква цел да има какво да се направи. В случая продавам и идеята, защото сайта е уникален и няма такъв ако искаш може да ми дадеш 2-3 такива идеи безплатно.
 
От: От: Продавам сайт за спортни новини

Продава се домейна + хостинга + сайта. Домейна има още 4-5 месеца , а хостинга се плаща месец за месец.



Виж всеки сайт върви с идея за това каква цел да има какво да се направи. В случая продавам и идеята, защото сайта е уникален и няма такъв ако искаш може да ми дадеш 2-3 такива идеи безплатно.

Абе я се дръж на ниво, всеки спортен сайт има трансферни новоини така, че не ми се прави на новатор. Не стига, че не си го обновявал сайта сигурно 10 месеца ами смееш и да продаваш идеи. Идеите си ги продавай другаде, тука се продават сайтове.

Пак ти казвам искам да го купя,прати ми лс с разумна цена обоснована от посещения и доходи.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Реалната цена на този сайт с всичко в него е 15 до 20 лева.. Сами смятайте .. Готова система (Joomla), Готов темплейт, на домейна нему остава много тоест максимум 10 лева и хостигна още около 5 лева максимум .. говоря вече за завишени цени .. аз лично харесах сайта .. но нямам интерес защото системата е готова, както и дизайна.. :lol:
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Аз ценя труда си Цената е не по-малко от 200лв. Запазете си коментарите за това какво мислите и на колко оценявате сайта. Големи предпиремачи се извъдихте . И ако за 200лв можете да си купите уникален дизайн система и какво ли още не уникално кой е тоя будала. дуди цената за теб е 800лв разумна е ФИЛОСОФ
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Какво цениш бе ? какъв труд ? ВСИЧКО Е ГОТОВО !!!! ДИЗАЙНА, СИСТЕМАТА какъв труд цениш ? плащането на домейна и хостинга .. е браво .. сигорно е било много трудно .. 200 лева .. ти да не си излязал от лудницата ? за твое сведение за 200 лева можеш да си купиш писана система и уникален дизайн... тези цени за, който ти говориш изобщо неса за тук.. ако търсиш повече от 30 лева на тоя сайт .. лично мене ме съмява някой да ти го купи !
 
От: От: Продавам сайт за спортни новини

Реалната цена на този сайт с всичко в него е 15 до 20 лева.. Сами смятайте .. Готова система (Joomla), Готов темплейт, на домейна нему остава много тоест максимум 10 лева и хостигна още около 5 лева максимум .. говоря вече за завишени цени .. аз лично харесах сайта .. но нямам интерес защото системата е готова, както и дизайна.. :lol:
Може ли за 20 лв да ми направиш и на мен такъв сайт,
но искам всичко да е включено в тези 20 лв..
Абе сайта да е 1:1 с горния.
Плащам както ти е удобно на теб - банка, пейпал, епей по избор.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

братле нито ми се занимава ся да търсия глупавия му дизайн нито да се занимавам с няква готова система за 200 лева обаче ще ти напиша авторска с авторски дизайн .. :)
 
От: Продавам сайт за спортни новини

братле нито ми се занимава ся да търсия глупавия му дизайн нито да се занимавам с няква готова система за 200 лева обаче ще ти напиша авторска с авторски дизайн .. :)
Мерси за предложението, но аз го исках за 20 лв, понеже нали толкова струва казваш и реших и аз да се офайдосам с нов сайт...
А иначе и за по-малко от 200 лв ще се справя сам, но и на мен не ми се занимава.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

оферта от мен - 100 български лева
Към мен или към продавача, че не стана много ясно:)
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Сайтчето не е лошо :) Интересува ме хостинга към коя компания е и колко пари е на година, както и кога е следващото плащане? Ако може на лично или тук в темата да ми отговори собственика.
 

Горе