Продавам сайт за футболни прогнози

dilyan_ostr

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте,

Имам един зарязан от доста време блог за футболни прогнози, който реших да пусна за продажба, все пак на някой може да му свърши работа. Ето и детайли за сайта:

Система: blogger
Хост: безплатен на google
Домейн: регнат на 06/05/2013, изтича на 05/05/2015, GoDaddy. PR2, 5 буквен .org
Тема: Безплатна, модифицирана
Приходи: не
Посещения: доста слабо, докато се пускаха някакви прогнози в началото правеше към 1000 месечно, сега са към 200.
Публикации: около 50, 80 индексирани страници в google.

Вкарани са iframe за теглене на: резултати на живо, програма с мачове на живо (видео), статистика за водещите първенства, сравнение на коефициенти. Сайтът е оптимизиран за по-търсените ключови думи в нишата, докато се занимавах с него беше на 1-2 страница по "футболни прогнози", която фраза е с 8100 търсения месечно. Интегрирани Disqus коментари за всеки пост.

Какво още получавате:

FB страница с малко повече от 200 фена, реални, набирани с FB реклама
Лого, което разбира се може да не се хареса на никой, защото аз съм го правил :)
Съвети за поддръжка на сайта

Цена: 80 лева

Линк към сайта: на лично
 
От: От: Продавам сайт за футболни прогнози

Имам интерес към сайта, ако все още не си го продал метни адреса му, за да го разгледам. Благодаря :)
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Вдигам темата, сайта все още се продава.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Фейсбук страницата продаваш ли я отделно и ако да , повечето фенове от българската аудитория ли са ?
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

един линк и на мен ако обичаш.
 
От: Продавам сайт за футболни прогнози

Фейсбук страницата продаваш ли я отделно и ако да , повечето фенове от българската аудитория ли са ?

Не, страницата върви в комплект със сайта. Ако някой се интересува горе долу какви са феновете ето статистика

fb.jpg
 

Горе