Продавам сайт за хазарт

wofer

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам сайта www.hazarten.info, сайта е нов и за сега няма много посещения защото все още не съм го добавял по директории но имам 19 регистрирани и 1 активен играч през афф линковете, който носи 30лири.
Домейна изтичан 09/2010,
цена: 50лв.
плащане: PayPal.
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за хазарт

как в един момент 50 лв..след това нова цена 350 лв..това че има 1 юзер и носи по 60 лв на месец незначи че следващия може да се откаже и сайта ще носи 0 паунда.

покажи скреенчета за увеличчението на приходите.
 
От: Продавам сайт за хазарт

ето така, нали виждаш как, докато го давах за без пари никакво внимание, а сайта като се класира в топ страницата само по една ключова дума и всичко се увеличи, даже вече имам предложение от един от букмейкърите за директна реклама така че сайта за момента не се предлага.
 
От: Продавам сайт за хазарт

1-ВО ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ - ИЗТРИЙТЕ ТОЗИ ПОСТ
2-РО ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ МАЛКОТО ПЕДЕРАСЧЕ КЪДЕТО СЕ ПРЕДСТАВЯ ЗА СОБСТВЕНИК НА САЙТА.....

Съдържанието на сайта е 100% КОПИРАНО от моя сайт. bg-bet.net
Възможно ли е да има такива малоумници. Освен че всичките менюта и информация е 100% копирана, НО МАЛОУМНОТО ПАРЧЕ Е КОПИРАЛ И ПЛАТЕНИТЕ ИНКОНТЕНТ ЛИНКОВЕ!!!!!!!

СЪВЕТ КЪМ "СОБСТВЕНИКА НА САЙТА" - МАЛКО ПЕДЕРАСТЧЕ СМЕНЯЙ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ!!!!!!!!
 
От: Продавам сайт за хазарт

е чак пък цялото:twisted: за някой от букмейкърите и казината съм оставил твойте афф линкове, защото няма регистрация там а съдържанието ще го сменя и без това много не ми допада
 
От: Продавам сайт за хазарт

на малкото крадливо педерастче му е забавно явно :)
 
От: Продавам сайт за хазарт

Сайта се продава за 150лв. при евентуално споразумение се дава пълен достп до хостинга и домейна и вие си решавате дали да го прехвърляте или да си остане на същото място. Плащането става през ПейПал или банков превод. Показвам статистика за печалбите на един от букмейкърите, сайта има голям потенцял с малко платена реклама и линкове но нямам свободно време за него също мога да предложа към него модул за СМС реклама или изпращане на прогнози чрез СМС.
Приемам само сериозни предложения!

betfair статистика до момента
 
От: От: Продавам сайт за хазарт

Сайта се продава за 150лв. при евентуално споразумение се дава пълен достп до хостинга и домейна и вие си решавате дали да го прехвърляте или да си остане на същото място. Плащането става през ПейПал или банков превод. Показвам статистика за печалбите на един от букмейкърите, сайта има голям потенцял с малко платена реклама и линкове но нямам свободно време за него също мога да предложа към него модул за СМС реклама или изпращане на прогнози чрез СМС.
Приемам само сериозни предложения!

betfair статистика до момента

Със сметката в бетфеър и Аффилейтите ли го продаваш ?!
 
От: Продавам сайт за хазарт

да със сметката в бетфайр го продавам, трябва още един активен играч за да могат да се изтеглят парите, също ще ви дам достъп и до другите афф линкове ако нямате акаунт там.
 

Горе